Technology Applied – największa polska firma usługowa specjalizująca się w usługach druku 3D, zaprezentuje na rozpoczynających się właśnie targach MSPO (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego) całą gamę wydruków 3D wykonanych w technologii SLS i MJF, które zostały perfekcyjnie wygładzone systemem DyeMansion. Technologia Vaporfuse Surfacing oferuje w pełni uszczelnione wykończenie części z PA11, PA12, TPU lub PP, w jakości formowania wtryskowego. Oferta Technology Applied będzie dostępna na terenie Targów Kielce, w hali H, na stanowisku nr 22.

Targi MSPO odbędą się w dniach 5-8 września i będą w całości poświęcone rozwiązaniom dla branży zbrojeniowej. Technology Applied od lat działa mocno w tym sektorze produkcji, realizując wiele prestiżowych (choć utajnionych klauzulami poufności i bezpieczeństwa) projektów. Absolutną nowością, jaka będzie prezentowana przez firmę, jest system automatycznego wykańczania wydruków proszkowych wykonanych w technologiach SLS i MJF na maszynach renomowanego, niemieckiego producenta DyeMansion.

Technology Applied korzysta z rozwiązań tej firmy od wielu lat, jednakże w tym roku wdrożyło absolutną nowość w postaci systemu do chemicznego wygładzania parowego, które nadaje częściom idealnej gładkości i szczelności. Ta funkcjonalność znajdzie szczególne zastosowanie w branży lotniczej, produkcji dronów (powietrznych i wodnych), elektronice oraz o części finalnych detali do zastosowań końcowych.

Technology Applied jest obecnie jedyną polską firmą posiadającą cały system DyeMansion w swojej ofercie produkcyjnej.

Technology Applied to firma produkcyjna z Białegostoku założona w 2015 r. przez weterana branży przyrostowej w Polsce – Jarosława Kozaka. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku druku 3D, która tylko w tym roku wdrożyła najnowocześniejszą drukarkę 3D HP – Jet Fusion 3D 5210 oraz wspomniany system DyeMansion.

Źródło: www.ta.parts

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like