Już za dwa tygodnie – 3D Print Expo w Moskwie i warsztaty z druku 3D

0

W dniach 23-25 października w hali wystawienniczej ECC Sokolniki w Moskwie odbędzie się bardzo duży event poświęcony technologiom druku 3D – 3D Print Expo. Jako patron mediowy informowaliśmy już nt. tego eventu kilkakrotnie tym razem chcielibyśmy poświęcić nieco więcej uwagi rzeczom, które wydarzą się trzeciego dnia eventu – warsztatom organizowanym przez firmę 3D Printus. Podczas warsztatów uczestnicy zostaną wprowadzeni w arkana druku 3D i skanowania 3D, będą mogli rozmawiać z przedstawicielami branży, ekspertami i twórcami urządzeń oraz dowiedzą się w jaki sposób można wykorzystać technologię druku 3D w codziennym życiu i pracy.

W trakcie warsztatów, uczestnicy będą uczyć się projektowania obiektowego i poznawać zasady tworzenia modeli do druku 3D: począwszy od biżuterii, a skończywszy na… ludzkich organach. Zostaną zaprezentowane wszystkie obszary życia – przemysłu i medycyny z jakimi mierzą się międzynarodowi specjaliści od technologii przestrzennych.

Tak prezentował się event podczas poprzedniej edycji:

Szczegółowych informacji na temat eventu udzielają organizatorzy:

tel.: +7 495 212 11 28
e-mail: [email protected]
www.3d-expo.ru

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.