Northann Corp – firma specjalizująca się w zrównoważonym druku 3D, ogłosiła uzyskanie zatwierdzenia jednej z kluczowych technologii firmy – Dynamic Surface Enhancement (DSE), wydanego przez Urząd Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych (USPTO). Technologia DSE jest integralną częścią ekosystemu druku 3D firmy o nazwie Benchwick, która umożliwia użytkownikowi uzyskanie autentycznych tekstur i realistycznych szczegółów w produktach drukowanych w 3D.

Northann specjalizuje się w rozwiązaniach podłogowych drukowanych w 3D pod swoją flagową marką „Benchwick”. Działalność firmy obejmuje pełne spektrum produkcji przyrostowej, od pozyskiwania przetworzonych oceanicznych tworzyw sztucznych po ostateczną produkcję skomplikowanych projektów podłóg. Spółka oferuje szeroką gamę własnych rozwiązań, w tym Infinite Glass, DSE, TruBevel i MattMaster, głównie za pośrednictwem sieci sprzedaży w Ameryce Północnej i Europie. Celem Spółki jest na nowo zdefiniowanie istoty nowoczesnych podłóg poprzez oferowanie stylowych, trwałych i świadomych ekologicznie rozwiązań.

„To zatwierdzenie patentu dla DSE jest świadectwem ciężkiej pracy i poświęcenia naszego zespołu” – powiedział Lin „Ken” Li, prezes i dyrektor generalny Northann Corp. „Jesteśmy dumni, że nasza podstawowa technologia została doceniona za innowacyjność i wartość, jaką wnosi do ekosystemu druku 3D Benchwick. Zaangażowanie firmy w przesuwanie granic technologii druku 3D zostało dodatkowo wzmocnione dzięki temu zatwierdzeniu. Nasza firma stale inwestuje w badania i rozwój, aby wprowadzać na rynek przełomowe rozwiązania, zapewniając firmom i osobom prywatnym narzędzia potrzebne do urzeczywistnienia swoich pomysłów”.

Źródło: www.northann.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News