Mamy przyjemność poinformować, iż nasza BAZA DRUKAREK 3D została wyposażona w nową funkcjonalność, w postaci możliwości zamawiania wydruków testowych dla wybranych drukarek 3D. Z uwagi na to, iż nasz park maszynowy sukcesywnie się rozrasta o kolejne urządzenia, uznaliśmy, iż jeżeli ktokolwiek miałby taką ochotę lub potrzebę, może zamówić dowolny wydruk testowy na jednej z naszych sześciu modeli drukarek 3D. Aktualnie dostępne są następujące urządzenia: Zortrax M200, Up! Mini, Monkeyfab PRIME, Robo 3D, Jelwek Prusa i3 oraz The Form 1+.

Dlaczego zamawiać wydruki próbne akurat u nas? Powód jest prosty – nie zajmujemy się sprzedażą drukarek 3D, a posiadane urządzenia wykorzystujemy w codziennej pracy, w związku z tym, wydrukowane modele będą dokładnie takie jak pozwalają na to możliwości danego urządzenia. Wydruki będą realizowane na domyślnych ustawieniach danej maszyny, zatem efekt końcowy będzie odzwierciedlał rzeczywistą jakość, jaką można osiągnąć na danej drukarce 3D. Wykonanie danego wydruku próbnego nie jest równoznaczne z naszą rekomendacją danego urządzenia. My je po prostu posiadamy, korzystając z nich na co dzień – i jeśli ktoś chciałby sprawdzić jak wygląda model otrzymany na rzeczywistym urządzeniu produkcyjnym, możemy go wydrukować.

Wydruki testowe są płatne. Standardowo można zamówić wydruk łódki – 3DBenchy lub przesłać własny model (o tym dlaczego akurat 3DBenchy – dowiesz się tutaj). Wydruk 3DBenchy kosztuje 50,00 PLN brutto (40,65 PLN netto – wyjątek The Form 1+), z kolei model przesłany będzie niezależnie wyceniany. Od razu zaznaczę, iż w pełni zdaję sobie sprawę, że wybrani producenci lub dystrybutorzy oferują wydruki próbne z oferowanych przez siebie drukarek 3D za darmo. My nie sprzedajemy drukarek 3D, dlatego pobieramy za to opłatę. W zamian za to, osoba zamawiająca wydruk u nas, otrzyma dokładnie to, co sama będzie w stanie osiągnąć po ewentualnym zakupie danego urządzenia.

Mechanizm zamawiania wydruków 3D jest prosty: wystarczy wejść na BAZĘ DRUKAREK 3D, i kliknąć przycisk ZAMÓW WYDRUK TESTOWY.

ZAMÓW WYDRUK TESTOWY 01

Na wyświetlonym oknie można wybrać kolejne drukarki 3D do zamówienia bądź przejść do jego zamówienia.

ZAMÓW WYDRUK TESTOWY 02

Po wyborze PRZEJDŹ DO ZAMÓWIENIA, zaznaczamy czy chcemy zamówić wydruk 3DBenchy, czy też przesłać własny plik STL. Następnie należy wypełnić dane kontaktowe i wysłać zamówienie. W przypadku własnego modelu 3D, najpierw  zostanie on wyceniony i zrealizowany tylko w przypadku akceptacji wyceny.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News