Omni3D, polski producent przemysłowych drukarek 3D pracujących w technologii FFF rozszerza swoje zasięgi na kolejne rynki zagraniczne. Firma podpisała umowę z resellerem z rynku niemieckiego. To pierwszy przedstawiciel Omni3D na tym rynku.

Blisko miesiąc temu Omni 3D zaprezentowało dwa nowe urządzenia – Omni 500 Lite oraz Omni Factory 2.0 Net. Najnowsze drukarki 3D oraz flagowy Factory 2.0 Production System dostępne będą w ofercie  nowego niemieckiego resellera.

Jak przyznaje Paweł Robak, CEO Omni3D, dotychczas firma nie posiadała przedstawiciela na rynku niemieckim, a jest to jeden z kluczowych rynków dla branży 3D. Już teraz wiadomo, że wspólnie z nowym partnerem Omni3D będzie przygotowywać się do listopadowych Targów Formnext.

To już drugie porozumienie w tym roku. W maju, Omni3D sfinalizowało umowę z resellerem ze Szwecji, firmą 3D Prima. Jest to pierwszy reseller z Europy Północnej. Podczas majowych targów Plastteknik Nordic w Malmo, na których obecny był również przedstawiciel Omni3d Marek Starow, Export Manager, goście mogli przyjrzeć się pracy drukarki Factory 2.0 Production System. Informacje o kolejnych wyselekcjonowanych dystrybutorach wkrótce.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like