Omni3D, polski producent przemysłowych drukarek 3D pracujących w technologii FFF rozszerza swoje zasięgi na kolejne rynki zagraniczne. Firma podpisała umowę z resellerem z rynku niemieckiego. To pierwszy przedstawiciel Omni3D na tym rynku.

Blisko miesiąc temu Omni 3D zaprezentowało dwa nowe urządzeniaOmni 500 Lite oraz Omni Factory 2.0 Net. Najnowsze drukarki 3D oraz flagowy Factory 2.0 Production System dostępne będą w ofercie  nowego niemieckiego resellera.

Jak przyznaje Paweł Robak, CEO Omni3D, dotychczas firma nie posiadała przedstawiciela na rynku niemieckim, a jest to jeden z kluczowych rynków dla branży 3D. Już teraz wiadomo, że wspólnie z nowym partnerem Omni3D będzie przygotowywać się do listopadowych Targów Formnext.

To już drugie porozumienie w tym roku. W maju, Omni3D sfinalizowało umowę z resellerem ze Szwecji, firmą 3D Prima. Jest to pierwszy reseller z Europy Północnej. Podczas majowych targów Plastteknik Nordic w Malmo, na których obecny był również przedstawiciel Omni3d Marek Starow, Export Manager, goście mogli przyjrzeć się pracy drukarki Factory 2.0 Production System. Informacje o kolejnych wyselekcjonowanych dystrybutorach wkrótce.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like