Hubs, internetowa sieć druku 3D przejęta przez Protolabs w 2021 roku, została przemianowana na Protolabs Network. Firma zapewnia klientom dostęp do ponad 250 dostawców na całym świecie. Zdaniem Protolabs umożliwi to użytkownikom korzystanie z konkurencyjnych cen, krótszych terminów dostaw i ujednoliconej obsługi klienta.

Zmiana nazwy nastąpiła po udanym okresie dla Hubs, który w 2023 r. odnotował znaczny wzrost przychodów rok do roku i powiększył swoją sieć do ponad 250 „wysoce sprawdzonych” dostawców. Uzupełnieniem tego są własne fabryki Protolabs, które są lepiej przygotowane do obsługi małych wolumenów produkcyjnych, aby zapewnić klientom zasoby przez cały cykl życia produktu. Hubs / Protolabs Network zapewniają również szereg opcji cenowych, a także umożliwiają klientom dostęp do węższych tolerancji i ulepszonych opcji wykańczania.

„Budujemy model biznesowy, jakiego branża produkcyjna nigdy wcześniej nie widziała, a klienci naprawdę zaczynają wykorzystywać pełny potencjał, jaki on niesie” – wyjaśnił Rob Bodor, prezes i dyrektor generalny Protolabs. „Tylko w trzecim kwartale 2023 roku Protolabs Network zwiększył swoje przychody rok do roku o blisko +87%. To prawdziwy dowód nie tylko naszej doświadczonej bazy klientów, która wydobywa tę wartość produkcyjną, ale także całego naszego zespołu Protolabs, który powołał ten model do życia”.

Źródło: www.hubs.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News