Tyler Koslow – jeden z najbardziej znanych redaktorów piszących w mediach poświęconych technologii druku 3D, rozpoczyna współpracę z naszymi portalami! Tyler jest autorem blisko 200 artykułów na 3D Printing Industry, ma również na koncie współpracę z 3DPrint.com, Brooklyn Magazine i Equity Arcade. Współpracuje też jako copywriter z Dellem. Teraz będzie publikował teksty również na Centrum Druku 3D oraz 3D Printing Center.

Tyler mieszka na co dzień na Brooklynie w Nowym Jorku, dzięki czemu jest w centrum wydarzeń związanych z branżą druku 3D w USA. Dzięki licznym znajomościom w branży możecie być pewni, iż będzie dostarczał nam najświeższych informacji bezpośrednio z ich źródeł.

Koslow ukończył w 2008 roku University of Central Florida, gdzie otrzymał tytuł licencjata z zakresu English-Creative Writing. Od wielu lat interesuje się nowymi technologiami, gamingiem oraz muzyką. Co ciekawe – przodkowie Tylera pochodzą z Polski! Tak komentuje nawiązanie współpracy z naszą redakcją:

Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z tak doświadczonym zespołem jak CD3D i będę dążył do tego, aby poszerzyć obszar działalności naszego projektu na Stany Zjednoczone oraz resztę świata.

Tyler Koslow

Wraz z przyjściem Tylera pragniemy również poinformować, że z uwagi na bieżące zobowiązania zawodowe, współpracę z CD3D zawiesili Karol Krawczyński i Bartek Kuczyński. Karol od kwietnia jest członkiem Solveere, podczas gdy Bartek związał się z pewną dużą korporacją. Oczywiście nie oznacza to, że nie zobaczymy już artykułów Karola i Bartka na łamach Centrum Druku 3D i 3D Printing Center w przyszłości.

Karol Krawczyński to aktualnie trzeci pod względem liczby opublikowanych artykułów autor na CD3D. W ciągu przeszło dwóch lat współpracy opublikował ich blisko 100. Bartek Kuczyński włożył z kolei mnóstwo pracy w rozwój 3D Printing Center w jego początkowym okresie istnienia, zapewniając nam stojące na wysokim poziomie tłumaczenia, jak również autorskie teksty.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Karolowi i Bartkowi za dotychczasową współpracę i życzyć im samych sukcesów w obecnych miejscach pracy. Liczymy również, że wkrótce nasza współpraca będzie kontynuowana.

Centrum Druku 3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

3 Comments

  1. Yeah!

  2. Yes Yes to mi sie podoba !!!

Comments are closed.

You may also like

More in News