Nie milkną echa naszej zeszłotygodniowej premiery Otwartego Klastra Biodruku 3D. Informacje na ten temat pojawiły się we wszystkich największych mediach branżowych na świecie - w tym amerykańskim 3DPrint.com, brytyjskim 3D Printing Industry, czy włoskim 3D Printing Media Network. Nasz news dotarł nawet do Japonii, czy Indii.

W zeszłym tygodniu serwis 3D w praktyce, kierowany przez wieloletniego redaktora Centrum Druku 3D - Łukasza Długosza, opublikował na swoich łamach wywiad ze mną i Magdaleną Przychodniak. Wczoraj miałem również przyjemność rozmawiać z Piotrem Cichalewskim - założycielem serwisu Techtutor, na którym znajdziecie całą masę kursów i szkoleń z AutoCAD, jak również druku 3D w wydaniu desktopowym.

Wywiad w formie premierowego podcastu, został poświęcony w dużej mierze oczywiście tematyce biodruku 3D, działalności CD3D Medical i biodrukarce 3D SKAFFOSYS. Oprócz tego dowiecie się z niego m.in.:

  • jak wyglądała branża druku 3D w chwili powstawania Centrum Druku 3D w 2013 roku?
  • dlaczego podchodzę sceptycznie do kwestii bycia "producentem biodrukarek 3D"?
  • jak na początku nazywała się biodrukarka 3D i dlaczego jednak zmieniliśmy tą nazwę?
  • co było największym wyzwaniem w produkcji biodrukarek 3D będących częścią Otwartego Klastra Biodruku 3D?
  • skąd mieliśmy na to wszystko pieniądze?
  • jak wygląda kwestia współpracy pomiędzy Otwartym Klastrem Biodruku 3D i potencjalnymi klientami?
  • jak poziomuje się stół w SKAFFOSYS?

Równocześnie zachęcamy do śledzenia serwisu Techtutor, polubienia go na FB i oglądania innych filmów na jego kanale.

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like

More in CD3D