KONKURS! Do wygrania czarny ABS Verbatim

0

W najbliższą sobotę, 1-go sierpnia 2015 r., odbędzie się kolejna, III edycja naszego konkursu weekendowego. Tym razem do wygrania będzie rolka ABS od firmy Verbatim w kolorze czarnym, oraz 100-gramowe próbki filamentu tego samego producenta. Liczymy na równie wysokie zainteresowanie uczestników jak podczas poprzednich dwóch edycji, ponieważ po raz kolejny mamy do czynienia z wysokiej jakości materiałem!

Firmy Verbatim nikomu przedstawiać nie trzeba… To globalny lider na rynku pamięci masowych i oświetlenia LED, z szerokim portfolio produktów do zastosowań domowych i profesjonalnych. Od 1969 r. Verbatim specjalizuje się w produkcji nośników danych i jest największym światowym dostawcą nośników optycznych (Blu-Ray, DVD i CD). Verbatim dostarcza również wysokiej jakości produkty z segmentu pamięci Flash, zewnętrznych dysków twardych i SSD, a także rozmaitych akcesoriów komputerowych. Od jesieni 2014 roku, firma funkcjonuje na rynku druku 3D, oferując materiały do druku 3D.

Za Verbatimem stoi bez porównania większa korporacja – japońskie Mitsubishi Group, działające na bardzo wielu obszarach (samochody osobowe, automatyka przemysłowa, przemysł farmaceutyczny czy zbrojeniowy). Oprócz Verbatimu, Mitsubishi ma udziały również w Nikonie – czołowym producencie aparatów fotograficznych. Jeśli chodzi o filamenty, to co czyni pozycję Verbatimu tak silną, jest jednak nie tylko zaplecze finansowe, lecz przede wszystkim dostęp do zaawansowanej technologii chemicznej, za którą stoi z kolei Mitsubishi Chemical, posiadające portfolio ponad 12 tysięcy opatentowanych materiałów.

Verbatim 4

Filamenty Verbatimu są wytwarzane w Japonii z najwyższej jakości materiałów przy bardzo restrykcyjnym procesie produkcji, w celu zapewnienia spójnego i stabilnego drukowania 3D.

Zasady konkursu niezmiennie takie same:

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie!

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Od stycznia 2013 roku związany z drukiem 3D.

Rozmowa
z Cedrykiem
?