Nowa, zaskakująca oferta Zortraxa – 56 filamentów i drukarka Zortrax M200 gratis! Szkoda, że nie w Polsce…

8

Już drugi miesiąc czekamy na długo zapowiadane drukarki 3D Zortrax Inventure. Według zapewnień producenta urządzenie ma pojawić się ostatecznie w marcu. Zotrtax postanowił nas jednak zaskoczyć i w trakcie oczekiwania na nowy model drukarki 3D zaproponował promocję w postaci oferty specjalnej – przy zakupie 56 rolek filamentów otrzymuje się Zortraxa M200 gratis! Jest w tym wszystkim jednak drobny haczyk – z oferty mogą skorzystać wszyscy, pod warunkiem że… nie mieszkają w Polsce.

Czas trwania oferty jest relatywnie krótki – od dziś do 4. marca br. Promocja jest dostępna wyłącznie przez oficjalny sklep – store.zortrax.com. Każdy zarejestrowany użytkownik może kupić tylko jeden zestaw. Jego cena to €1878. Zakupując 56 rolek filamentów Zortraxa, klient otrzyma drukarkę 3D Zortrax M200 za darmo. Koszt filamentów stanowi (w przybliżeniu) równowartość ceny urządzenia.

W zestaw 56 filamentów wchodzi: 28 rolek Z-ABS, 3 rolki Z-GLASS, 3 rolki Z-PETG, 3 rolki Z-HIPS, 18 rolek Z-ULTRAT, 1 rolkę Z-PCABS.

screenshot-store zortrax com 2016-02-26 11-07-04

Ku mojemu zaskoczeniu, mimo że Zortrax jest polską firmą (co tak często podkreśla w swoich materiałach promocyjnych i PR’owych), oferta ta jest niedostępna dla polskich użytkowników. Rozumiejąc w pełni politykę dystrybucyjną firmy, odbieram ograniczenie promocji Zortraxa na ojczyznę jako cokolwiek kontrowersyjne posunięcie…

Udostępnij.

O autorze

Paulina Winczewska

Germanistka, pasjonatka nawet najdziwniejszych i najtrudniejszych języków obcych oraz podróży i eksperymentów kulinarnych. Tłumaczka, która nie boi się nowych technologii i gadżetów. Wolny czas spędza zazwyczaj na pływalni.