Nowa, zaskakująca oferta Zortraxa – 56 filamentów i drukarka Zortrax M200 gratis! Szkoda, że nie w Polsce…

8

Już drugi miesiąc czekamy na długo zapowiadane drukarki 3D Zortrax Inventure. Według zapewnień producenta urządzenie ma pojawić się ostatecznie w marcu. Zotrtax postanowił nas jednak zaskoczyć i w trakcie oczekiwania na nowy model drukarki 3D zaproponował promocję w postaci oferty specjalnej – przy zakupie 56 rolek filamentów otrzymuje się Zortraxa M200 gratis! Jest w tym wszystkim jednak drobny haczyk – z oferty mogą skorzystać wszyscy, pod warunkiem że… nie mieszkają w Polsce.

Czas trwania oferty jest relatywnie krótki – od dziś do 4. marca br. Promocja jest dostępna wyłącznie przez oficjalny sklep – store.zortrax.com. Każdy zarejestrowany użytkownik może kupić tylko jeden zestaw. Jego cena to €1878. Zakupując 56 rolek filamentów Zortraxa, klient otrzyma drukarkę 3D Zortrax M200 za darmo. Koszt filamentów stanowi (w przybliżeniu) równowartość ceny urządzenia.

W zestaw 56 filamentów wchodzi: 28 rolek Z-ABS, 3 rolki Z-GLASS, 3 rolki Z-PETG, 3 rolki Z-HIPS, 18 rolek Z-ULTRAT, 1 rolkę Z-PCABS.

screenshot-store zortrax com 2016-02-26 11-07-04

Ku mojemu zaskoczeniu, mimo że Zortrax jest polską firmą (co tak często podkreśla w swoich materiałach promocyjnych i PR’owych), oferta ta jest niedostępna dla polskich użytkowników. Rozumiejąc w pełni politykę dystrybucyjną firmy, odbieram ograniczenie promocji Zortraxa na ojczyznę jako cokolwiek kontrowersyjne posunięcie…

DODAJ KOMENTARZ:

8 komentarzy

 1. Avatar

  Cokolwiek kontrowersyjne? Użyłbym innych słów, niekoniecznie cenzuralnych. Na świecie istnieją około 194 państwa. Z czego z promocji nie można skorzystać tylko w jednym…
  Gratulacje Zoltan!

 2. Avatar

  cały Zortrax, ehh szkoda gadać. W sumie miałem napisać że dziwi mnie to, ale napisze iż nie dziwie się że zapomniał wół jak cielęciem był. Szefu Zortraxa pochodzi jak słyszałem (nie jestem pewnie) z małej mieścinki żeby nie powiedzieć wioski a teraz udają takich że bez kija nie podchodź. Czy oni na prawdę myślą ze staną się drugim Microsoftem?

 3. Avatar
  Chyzioslaff on

  Szkoda że promocja nie obowiązuje w Polsce. Właśnie jestem na etapie wyboru drukarki i taka promocja ułatwiłaby mi wybór.

 4. Avatar

  a nie masz rodziny za granicą? Zrób zamówienie, podaj adres rodzinki i załatwione. Zapłacisz dwa razy za przesyłkę ale chyba byłoby warto 😀

 5. Avatar
  Adrian Fałkowski on

  Bardzo mocno zastanawiałem się nad kupnem, wchodzę żeby sprawdzić ofertę, wybieram kraj, szukam, szukam i nie wierzę, że jest Pitcairn a nie ma Polski.
  Jednak z tego co teraz widzę, można złożyć zamówienie także bez kombinowania z „rodziną z zagranicy”.

  Cena: 10,026.96

 6. Avatar

  Promocja od dziś jest dostępna również dla ludzi mieszkających w Polsce 🙂

Leave A Reply