Już drugi miesiąc czekamy na długo zapowiadane drukarki 3D Zortrax Inventure. Według zapewnień producenta urządzenie ma pojawić się ostatecznie w marcu. Zotrtax postanowił nas jednak zaskoczyć i w trakcie oczekiwania na nowy model drukarki 3D zaproponował promocję w postaci oferty specjalnej – przy zakupie 56 rolek filamentów otrzymuje się Zortraxa M200 gratis! Jest w tym wszystkim jednak drobny haczyk – z oferty mogą skorzystać wszyscy, pod warunkiem że… nie mieszkają w Polsce.

Czas trwania oferty jest relatywnie krótki – od dziś do 4. marca br. Promocja jest dostępna wyłącznie przez oficjalny sklep – store.zortrax.com. Każdy zarejestrowany użytkownik może kupić tylko jeden zestaw. Jego cena to €1878. Zakupując 56 rolek filamentów Zortraxa, klient otrzyma drukarkę 3D Zortrax M200 za darmo. Koszt filamentów stanowi (w przybliżeniu) równowartość ceny urządzenia.

W zestaw 56 filamentów wchodzi: 28 rolek Z-ABS, 3 rolki Z-GLASS, 3 rolki Z-PETG, 3 rolki Z-HIPS, 18 rolek Z-ULTRAT, 1 rolkę Z-PCABS.

screenshot-store zortrax com 2016-02-26 11-07-04

Ku mojemu zaskoczeniu, mimo że Zortrax jest polską firmą (co tak często podkreśla w swoich materiałach promocyjnych i PR’owych), oferta ta jest niedostępna dla polskich użytkowników. Rozumiejąc w pełni politykę dystrybucyjną firmy, odbieram ograniczenie promocji Zortraxa na ojczyznę jako cokolwiek kontrowersyjne posunięcie…

Paulina Winczewska
Germanistka, pasjonatka nawet najdziwniejszych i najtrudniejszych języków obcych oraz podróży i eksperymentów kulinarnych. Tłumaczka, która nie boi się nowych technologii i gadżetów. Wolny czas spędza zazwyczaj na pływalni.

  8 Comments

  1. Cokolwiek kontrowersyjne? Użyłbym innych słów, niekoniecznie cenzuralnych. Na świecie istnieją około 194 państwa. Z czego z promocji nie można skorzystać tylko w jednym…
   Gratulacje Zoltan!

  2. cały Zortrax, ehh szkoda gadać. W sumie miałem napisać że dziwi mnie to, ale napisze iż nie dziwie się że zapomniał wół jak cielęciem był. Szefu Zortraxa pochodzi jak słyszałem (nie jestem pewnie) z małej mieścinki żeby nie powiedzieć wioski a teraz udają takich że bez kija nie podchodź. Czy oni na prawdę myślą ze staną się drugim Microsoftem?

  3. Szkoda że promocja nie obowiązuje w Polsce. Właśnie jestem na etapie wyboru drukarki i taka promocja ułatwiłaby mi wybór.

   1. a nie masz rodziny za granicą? Zrób zamówienie, podaj adres rodzinki i załatwione. Zapłacisz dwa razy za przesyłkę ale chyba byłoby warto 😀

  4. Bardzo mocno zastanawiałem się nad kupnem, wchodzę żeby sprawdzić ofertę, wybieram kraj, szukam, szukam i nie wierzę, że jest Pitcairn a nie ma Polski.
   Jednak z tego co teraz widzę, można złożyć zamówienie także bez kombinowania z „rodziną z zagranicy”.

   Cena: 10,026.96

  5. Promocja wywołuje emocje również za Oceanem: http://www.fabbaloo.com/blog/2016/2/28/the-most-bizarre-3d-printer-promo-yet-a-free-3d-printer-with-one-big-catch.

   „Oh yeah, there’s one more catch.

   Shipping Costs.

   This bundle is an astonishing 86kg in total (189 lbs), so the shipping costs are significant. Depending on your location, you might see shipping costs exceed USD$400, adding somewhat to your total payment.”

  6. Promocja od dziś jest dostępna również dla ludzi mieszkających w Polsce 🙂

   1. Tak, została uruchomiona kilka godzin temu. Presja ma sens 🙂
    Myślę, że jutro rano zamieścimy krótki komunikat w tej sprawie.

  Comments are closed.

  You may also like

  More in News