Aulery to polskie nagrody przyznawane corocznie młodym firmom – tzw. start-upom, które działają w środowisku nowych technologii. Statuetki są przyznawane przez międzynarodowe jury złożone z praktyków biznesu start-upowego oraz inwestorów i aniołów biznesu. Zostały ustanowione w 2009 roku przez Aulę Polską – organizację kierowaną przez znanego w środowisku start-upowym Artura Kurasińskiego, blogera, entrepreneura, inwestora i twórcy dość głośnej ostatnimi czasy platformy analitycznej Fokus. W tym roku do grona 30 firm nominowanych do tej nagrody dołączyło poznańskie Omni3D. Finałowa gala odbędzie się 14 maja br.

Omni3D znalazło się w dość zacnym gronie. Oprócz poznaniaków w gronie nominowanych są m.in. takie firmy jak SALESManago, Walutomat, Shoplo, Wspieram.to czy Sheepla (pełna lista nominowanych znajduje się na blogu Artura Kurasińskiego). Aulery będą rozdawane przy okazji konferencji Warp. W trakcie konferencji będą uczestniczyć m.in. Paweł Chudzinski z Point Nine Capital, Benjamin Mateev z 6Wunderkinder, Lech Kaniuk z PizzaPortal.pl, Krzysztof Urban z mytaxi, Jakub Probola z T-mobile oraz znany z zaangażowania w Omni3D – Bartosz Gola ze SpeedUp Group.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest płatne i kosztuje 300 zł. Będzie miało ono miejsce w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Muranów.

Choć impreza ma charakter stricte start-upowy, udział w nim przedstawiciela polskiej branży druku 3D może tylko cieszyć. Druk 3D to wciąż bardzo niszowa dziedzina i obecność Omni3D w gronie firm z zupełnie innego świata może zaowocować zwiększeniem zainteresowania tym tematem i dotarciem do dużo szerszego grona odbiorców. Całkiem możliwe, że zainteresują się nim również potencjalni inwestorzy, co może odbić się z korzyścią dla innych firm z branży.

Źródło: www.blog.kurasinski.com
Grafika: [1]

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

3 Comments

  1. Bartek Gola! 😉

    1. Dobra, wszystko zostało wyjaśnione… Błąd był na stronie organizatora – WARP. Tak czy owak – poprawione…

  2. Dzięki! Już poprawione (ale wstyd z powodu błędu pozostaje…)

Comments are closed.

You may also like

More in News