Zmiany na stronie CD3D

7

Wczoraj, w późnych godzinach wieczornych wprowadziliśmy dwie dość istotne modyfikacje w serwisie: zmodyfikowaliśmy i uporządkowaliśmy menu główne oraz dodaliśmy wyróżnienia dla wybranych artykułów. Zmiany zostały podyktowane ciągłym rozwojem naszego skromnego portalu i chęcią optymalizacji go pod kątem usability. W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub komentarzy, zachęcamy do kontaktu. Wszystkie zmiany są wdrażane z myślą o Was, ponieważ to Wy sprawiacie, że ten serwis tak dynamicznie się rozwija, za co serdecznie dziękujemy.

zmiany na stronie

Zmiany w serwisie:

 • w menu wprowadziliśmy 5 kategorii głównych:
  • Informacje – znalazły się tu newsy, opinie i analizy oraz dwie nowe kategorie: wywiady i relacje z eventów
  • Drukarki 3D – stworzyliśmy katalog zbiorczy dla wszystkich działów związanych z drukiem i drukarkami 3D; znalazły się tutaj: drukarki 3D, materiały do druku 3D, serwisy i aplikacje do obsługi druku i drukarek 3D oraz jedna nowa kategoria – skanery 3D
  • Projekty 3D – bez zmian
  • Podstawy druku 3D – bez zmian
  • Po godzinach – bez zmian
 • nowe oznaczenie kategorii PO GODZINACH – od dziś wszystkie wpisy dot. muzyki lub innych, luźnych tematów nie związanych stricte z drukiem 3D i powiązanymi z nim tematami, są oznaczone kolorem grafitowym i labelką z tytułem kategorii; zatem jeśli rażą i irytują Was te wszystkie artykuły o muzyce metalowej, od teraz w dużo łatwiejszy sposób będzieice mogli je pominąć 🙂
 • nowe oznaczenie artykułów ekskluzywnych i/lub całkowicie autorskich – każdy artykuł, którego nie znajdziecie na żadnym innym portalu zostanie oznaczony kolorem błękitnym i labelką TYLKO U NAS; o ile większość materiałów w serwisie jest inspirowana artykułami z innych zachodnich portali, o tyle coraz więcej artykułów stanowią całkowicie nasze, własne materiały; jest to również kierunek w którym sukcesywnie zmierzamy – coraz więcej unikalnych newsów i tematów z rynku krajowego, mniej ogólnodostępnych newsów ze świata – chyba, że będą miały istotne przełożenie na rynek Polski.

OFF TOPIC: przy okazji odrobinę się pochwalimy 🙂 Materialination – z którym nie zawsze było nam po drodze, ale którego wpływu na polski rynek druku 3D nie można w żaden sposób nie docenić, przygotowało dokument zawierający kompletne zestawienie serwisów poświęconych drukowi 3D z kraju i ze świata. Nasz serwis został umieszczony w gronie najważniejszych stron informacyjnych w Polsce, za co serdecznie dziękujemy: MATERIALINATION All You should know about 3D printing. 

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Dyrektor Projektu w CD3D Medical. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Współtwórca Otwartego Klastra Biodruku 3D w łódzkim Bionanoparku. Współtwórca SKAFFOSYS - pierwszej polskiej komercyjnej biodrukarki 3D.