BIBUS MENOS, dystrybutor produktów firmy EOS od 12 lat, zaprasza na otwarte wydarzenie online Virtual EOS Xperience Day 2020, które odbędzie się 7 października 2020.

Virtual EOS Xperience Day 2020 jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie technologiami addytywnymi, opartymi na selektywnym spiekaniu laserowym. Wydarzenie pozwoli na zdobycie cennych informacji na temat wytwarzania addytywnego zarówno z metalu, jak i z tworzyw sztucznych. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o zaletach stosowania druku 3D w przemyśle oraz o możliwościach jego rozwijania. Eksperci przedstawią rozwiązania z zakresu technologii addytywnych, umożliwiających digitalizację i decentralizację produkcji.  

W trakcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami, skorzystać z wiedzy na temat procesów rozwojowych w poszczególnych branżach, a także zainspirować się licznymi przykładami zastosowań przedstawionymi przez klientów i partnerów EOS. Dodatkowo, zostaną omówione technologie wytwarzania przyrostowego SLS i DMLS. 

Wydarzenie będzie składało się z dwóch sesji:

  • 09:00 – 12:00 – Przemysłowy druk 3D z tworzyw sztucznych
  • 15:00 – 18:00 – Przemysłowy druk 3D z metali

W trakcie wydarzenia uczestnicy mogą wybierać spośród kilku jednoczesnych sesji te, które są dla nich najistotniejsze. Wydarzenie będzie poprowadzone w języku angielskim, a udział w nim jest bezpłatny.

LINK DO REJESTRACJI
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News