Gubernator Pensylwanii, Josh Shapiro, wraz z innymi urzędnikami stanowymi oraz członkami biznesowej społeczności Pittsburgha, przeprowadzili na początku maja br. konferencję prasową, podczas której zapowiedziano inwestycję na poziomie 81 milionów dolarów w nowy, zaawansowany park przemysłowy. Kompleks znajdujący się w przedmieściach Pittsburgha, w USA, będzie zarządzany przez firmę Re:Build Manufacturing, współtworzoną przez Jeffa Wilke - byłego CEO Amazon Worldwide Consumer.

Wilke, który dorastał w Pittsburghu, jest również prezesem Re:Build, firmy, która ma na celu wyznaczenie kierunku dla kolejnego stulecia produkcji kontraktowej i inżynierii przemysłowej. Nowa fabryka w New Kensington o powierzchni 175.000 stóp kwadratowych symbolicznie zlokalizowana jest na miejscu zamkniętej w 1971 roku fabryki Alcoa - giganta aluminiowego z USA. Kompleks, który łącznie zajmuje około miliona stóp kwadratowych, nie był w pełni wykorzystywany od czasu opuszczenia go przez Alcoa.

Podobnie jak inne, podobne przedsięwzięcia, Re:Build ma na celu obsługę całego spektrum rynków produkcji o wysokiej wartości, oferując kompleksowy zestaw rozwiązań na wypadek zakłóceń w łańcuchu dostaw. Kluczową różnicą, która wyróżnia Re:Build, jest po prostu ogromna ilość zaangażowanego kapitału społecznego i finansowego.

Biorąc pod uwagę ambitne plany Re:Build, można przypuszczać, że firma wybrała teren, który już posiada wystarczająco dużo przestrzeni na ewentualną rozbudowę. Sukces Re:Build byłby kluczowy dla regionu, a projekt w New Kensington już przyciągnął prawie 20 milionów dolarów w formie dotacji i pożyczek od Commonwealth of Pennsylvania. Firma ma również poparcie Thomasa Tulla, miliardera i założyciela Legendary Entertainment, który obecnie kieruje Tulco LLC, firmą inwestycyjną opartą na AI, z siedzibą w Pittsburghu.

Źródło: www.rebuildmanufacturing.com

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News