EOS North America i jej dział inżynierii stosowanej – Additive Minds, ogłosili uruchomienie programu konsultacyjnego AM Turnkey (w dosłownym tłumaczeniu „przekręć klucz do produkcji przyrostowej”), który ma na celu usunięcie najbardziej typowych przeszkód związanych z wdrażaniem przemysłowego druku 3D w przedsiębiorstwach. Po przejściu programu firma otrzyma gwarancję „Proof of Production” dla swojej przemysłowej drukarki 3D.

Tak nową usługę opisuje Dr Gregory Hayes – starszy wiceprezes ds. technologii stosowanych w EOS North America: „AM Turnkey zostało stworzone w oparciu o potrzeby klientów. Organizacje, z którymi zazwyczaj współpracujemy, to liderzy rynku, czołowe firmy z różnych branż branży oraz krajowe laboratoria badawcze. Ci klienci pracują nad projektami o wysokim priorytecie, których nie mogą opóźnić przeszkody inżynieryjne, instalacje systemów do druku 3D czy wewnętrzne szkolenia zespołu. Wierzymy, że najlepsze wyniki dla naszych klientów są osiągane dzięki ścisłej współpracy, a program AM Turnkey to kolejny sposób na zademonstrowanie naszego zaangażowania w urzeczywistnianie pożądanych przez klientów wyników produkcji przyrostowej”.

EOS zbudował na ten cel specjalny obszar w swoim centrum technicznym w Pflugerville w Teksasie. Zespół zapewnia zarządzanie i nadzór nad projektami w czasie rzeczywistym przez inżynierów i serwisantów Additive Minds. Klienci pilotażowi programu mają możliwość zatrudniania pracowników na miejscu, którzy będą współpracować bezpośrednio z EOS na wszystkich etapach projektu, od materiałoznawstwa po produkcję i obróbkę końcową.

Program AM Turnkey obejmuje szczegółowe mapowanie projektu dostosowane do terminów i wymagań klienta, a także konfigurację drukarki 3D oraz dedykowaną wnękę maszynową zgodną z ITAR zgodnie z EOS. Firma twierdzi, że program obejmuje również pełny dostęp klienta do zakupionego systemu druku 3D na czas trwania projektu, w tym dostęp do zespołu inżynierów Additive Minds na miejscu, klienci otrzymują również gwarancję Proof of Production i przeprowadzenie szkolenia, w oparciu o preferencje klienta.

Źródło: www.eos.info
Zdjęcie: www.eos.info (materiały prasowe / wszystkie prawa zastrzeżone)

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like