Już za tydzień! Gala rozdania Nagród Branżowych CD3D 2015

0

Już tylko tydzień dzieli nas od poznania zwycięzców II edycji Nagród Branżowych CD3D. Statuetkami Cedryków zostaną wyróżnione najlepsze firmy, urządzenia i wydarzenia 2015 roku, poznamy także laureata CZŁOWIEKA ROKU 2015 POLSKIEJ BRANŻY DRUKU 3D. Uroczysta Gala, na której zostaną ogłoszeni zwycięzcy odbędzie się 14 stycznia 2016 roku w siedzibie Łódzkiego Technoparku w Łodzi, przy ul. Dubois 114/116. Oprócz wręczenia samych nagród czeka nas tam również szereg innych atrakcji!

Impreza rozpoczyna się o godzinie 10:00. Pierwsza część poświęcona rozdaniom nagród zostanie zakończona o godzinie 12:00. Po przerwie obiadowej rozpoczną się wykłady, podczas których wystąpią przedstawiciele oficjalnych partnerów Gali: 3DGence, Materialise Polska, Smart3D oraz BMW Premium Arena. Na koniec odbędzie się debata o polskiej, niskobudżetowej branży druku 3D, w której wezmą udział: Krzysztof Dymianiuk, Bartek Barłowski, Paweł Twardo, Janusz Wójcik, Paweł Rokita oraz Tomasz Zwolan.

Ale to nie koniec atrakcji… W trakcie Gali zostaną zaprezentowane absolutne nowości ze świata druku 3D:

  • najnowsze modele drukarek 3DGence One
  • najnowsze modele drukarek 3D Ultimaker 2+, które dwa dni temu miały swoją światową premierę na targach CES w Las Vegas
  • najnowsze modele drukarek 3D MakerBot Replicator wyposażone w nową wersję SmartExtrudera, które również miały w tym tygodniu swoją premierę na targach CES.

Gościem specjalnym Gali będzie Pan Patrick Roeffen – Channel Sales Manager w firmie Ultimaker.

Patronat medialny nad Galą obrały następujące media:

Mechanik

glowny_mechanik_logo

Swiat-Druku

3D-CAD-pl

Partnerami gali są:

Partnerzy

Szczegółowe informacje na temat Gali, programu oraz chęci zapisu na nią znajduje się pod adresem: CentrumDruku3d.pl/Nagrody-Branzowe-CD3D-2015. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy…

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.