Kiedy jeszcze kilka miesięcy pisałam o DyeMansion, start-up cieszył się stosunkowo małą popularnością w mediach. Jednak ostatnie pięć lat intensywnych prac nad swoim produktem zdaje się przynosić zasłużone efekty – firmie udało się osiągnąć finansowanie o wartości 5 milionów, które mają pomóc w poszerzeniu zarówno oferty produktowej jak i zasięgów, stając się tym samym firmą o międzynarodowej rozpoznawalności.

Pierwsze kroki w tym kierunku zostały już podjęte. DyeMansion ogłosiło, że Matsuura Machinery zostaje dystrybutorem ich autorskiego systemu urządzeń do post-processingu na terenie Wielkiej Brytanii. Roger Howkins, dyrektor zarządzający w Matsuura Machinery podkreśla, że system od DyeMansion stanowi uzupełnienie ich  szerokiej oferty urządzeń, pozwalając na osiąganie wyjątkowej jakości wydruków 3D w technologii SLS.

System do post-processingu od DyeMansion obejmuje trzy urządzenia – stacje do mycia wydruków, wygładzania powierzchni oraz nanoszenia koloru z palety 170 kolorów RAL. Działając w myśl swojego hasła przewodniego „Print-to-Product”, firma chce przenieść jakość detali formowanych wtryskowo do świata druku 3D.

DyeMansion wierzy, że włączenie systemu do post-processingu do oferty dystrybucyjnej Matsuura pozwoli wkroczyć im z impetem na nowe rynki. Greg Gracki, kierownik ds. Sprzedaży w Dyemansion przyznaje, że wieloletnie doświadczenie Matsuura w branży maszyn przemysłowych pozwoli na świadczenie najwyższej jakości usług również w zakresie obsługi klienta czy specjalistycznych konsultacji.

Źródło: tctmagazine.com

Magdalena Przychodniak
Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Comments are closed.

    You may also like