Monkeyfab nawiązał dziś oficjalną współpracę z firmą Sygnis, dotyczącą dystrybucji, współpracy marketingowej oraz technicznej. Sygnis rozpocznie sprzedaż długo oczekiwanych drukarek Prime 3D, zajmie się również ich serwisem i opieką techniczną. Współpraca ma charakter bezterminowy, a jej celem jest konsolidacja działań marketingowych w celu uzyskania najmocniejszej pozycji na rynku warszawskim i mazowieckim. Prime 3D ma być dostępne w ofercie Sygnis już od dnia dzisiejszego.

Monkeyfab, tworzony przez ekipę RepRapForum, to jeden z najstarszych i najpopularniejszych sklepów internetowych z akcesoriami do druku 3D. To również jedni z pionierów RepRapów w Polsce, którzy od kilkunastu miesięcy w pocie czoła opracowują swoją drukarkę 3D do samodzielnego montażu - Prime 3D. I choć od kilku miesięcy są dostępne już pierwsze zdjęcia urządzenia i filmy z jego pracy, to nie licząc warsztatów organizowanych przez Monkeyfab, ich drukarka 3D nie była jeszcze dostępna w sprzedaży.

Źródło: www.monkeyfab.com

Źródło: www.monkeyfab.com

To się właśnie zmienia za sprawą Sygnis. Firma, która pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, oferowała do tej pory wyłącznie kopię pierwszego MakerBot Replicatora. Dzieląc z Monkeyfab obowiązki dotyczące sprzedaży, marketingu i obsługi technicznej Prime`a, ma szansę mocniej odcisnąć się w świadomości osób tworzących krajową społeczność i branżę druku 3D.

Niezależnie od tego, czekamy na prezentacje drukarki Prime 3D w sklepie Sygnis, a przede wszystkim jego pełną specyfikację techniczną i cenę. Niezależnie od tego Prime 3D będzie można obejrzeć na żywo na Makerlandzie. A ja korzystając z okazji, zachęcam do odsłuchania audycji radiowej, w której wspólnie z Pawłem Twardo - mastermindem Monkeyfab i adminem RepRapForum opowiadaliśmy słuchaczom o druku 3D.

Grafika: [2]

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

2 Comments

  1. dziwi mnie dlaczego produkty z korei czy chin opisywane są z wrogością jako podróby a podobna konstrukcyjnie też chińska flashforge już łagodnie jako „kopia replicatora”??

    1. Ponieważ jest kopią Replicatora.

Comments are closed.

You may also like

More in News