W zeszłą niedzielę miałem przyjemność gościć wspólnie z Pawłem Twardo z Monkeyfab / RepRapForum w audycji Olafa Wojaka RadioStrefa Biznesu w Radiu Wnet. Temat naszej rozmowy nie powinien chyba być dla nikogo zaskoczeniem – wspólnie z Pawłem wprowadzaliśmy radiosłuchaczy w meandry technologii druku 3D. Wszystkich początkujących czytelników CD3D zapraszam do słuchania i poszerzania swojej wiedzy, czytelników zaawansowanych – do jak zawsze konstruktywnej krytyki 🙂

Nasza audycja miała trwać godzinę i składać się z trzech części (teoretycznej, praktycznej i rynkowej), ale rozmawiało nam się tak przyjemnie, że nasz czas skończył się szybciej niż pytania przygotowane przez p. Redaktora. Wstępnie umówiliśmy się już na część drugą audycji, a póki co zachęcam do odsłuchania tego co mieliśmy z Pawłem Twardo do opowiedzenia na temat samej technologii druku 3D i sposobów jej użytkowania.

Oto “Wydrukuj cały świat – od SciFiction do biznesu” w audycji Olafa Wojaka.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w Wywiady