Na koniec lipca Nano Dimension odstąpiło od próby przejęcia Stratasys i nieoczekiwanie okazało się, że w chwili gdy zaczyna się koncentrować na własnym biznesie, stać ją na całkiem sensowne ruchy biznesowe. W poniedziałek informowaliśmy o przejęciu przez nią firmy programistycznej Additive Flow, a teraz Nano Dimension ogłosiło zakontraktowanie największego w swojej historii, jednorazowego zamówienia na autorskie maszyny.

Firma nie zdradziła kto jest jej klientem (ma to być „wiodący, zachodni lider sektora przemysłowego”), jednakże podkreśla, że otrzymane zamówienie jest największe zarówno pod względem wartości jak i liczby maszyn. Sprzedaż obejmuje szereg systemów robotycznych zaprojektowanych i wykonanych przy użyciu zintegrowanych technologii z poszczególnych oddziałów Nano Dimension. Ten zaawansowany sprzęt do produkcji przyrostowej ma mieć kluczowe znaczenie dla ekosystemu klienta.

Firma informuje, że charakter pracy jego klienta wymaga zastosowania wyrafinowanych innowacji i łańcucha dostaw z zaawansowaną elektroniką, do realizacji krótkich zamówień.

Źródło: www.nano-di.com

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like