Dzisiejszy konkurs z D&R 3D Filament jest już oficjalnie zakończony. W konkursie do wygrania był nowy filament w ofercie firmy – BIOFLEX.

Firma D&R 3D Filament może być stosunkowo mało znana wśród polskich klientów, niemniej jednak w branży producentów drukarek 3D jest ona doskonale znana – zarówno w Polsce jak i na świecie. Została założona w 2014 roku, jednakże w szybkim czasie zdobyła bardzo dobrą reputację, zapewniając wysokiej jakości materiały do druku 3D. Oprócz własnej gamy produktów, oferuje również materiały wykonywane na zamówienie, szpule oraz usługi pakowania dla klientów korporacyjnych.

Prawidłowe odpowiedzi:

  1. Na bazie jakiego materiału jest oparty filament BIOFLEX: ABS czy PLA? – PLA
  2. Jak brzmi nazwa handlowa materiału PC będącego w ofercie D&R 3D Filament? – LEXAN
  3. W którym roku została założona firma D&R 3D Filament? – 2014 r.

Oto lista zwycięzców:

I MIEJSCE – Łukasz Miłoś
II MIEJSCE – Bartłomiej Banaszewski
III MIEJSCE – Tomasz Payerhin.

Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w najbliższy poniedziałek, w celu ustalenia szczegółów przesłania nagród. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za tydzień, podczas kolejnego konkursu!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w News