UBOT Technologies, polski producent industrialnych drukarek 3D, zaprasza na kolejną, już dwunastą edycję Dni Druku 3D, będących częścią Przemysłowej Jesieni, jednego z największych spotkań branży maszynowej w kraju. UBOT Technologies jest jednym z sponsorów wydarzenia.

Podczas imprezy zostaną zaprezentowane przemysłowe drukarki 3D krakowskiego producenta, dedykowane produkcji dokładnych wydruków o skomplikowanej geometrii, z szerokiej gamy filamentów. Specjaliści UBOT Technologies udzielą wielu cennych porad i wyjaśnią kluczowe różnice pomiędzy dostępnymi materiałami i ich możliwymi zastosowaniami w przemyśle. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24 września. 

Flagowym urządzeniem UBOT Technologies jest model P440 z linii Professional. Drukarka 3D pracuje w technologii FDM i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonywanych detali. Posiada duży obszar roboczy o wymiarach 440 x 330 x 300 mm, oraz zamkniętą, podgrzewaną komorę roboczą, wykorzystującą niezależny system obiegu powietrza.

Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w autorski extruder UBOT Hercules z podwójnym sprzężeniem i zwiększoną siłą ciągnącą filament. Dzięki głowicy Hotend Hellfire, rozgrzewającej się nawet do 400℃, na P440 można drukować z materiałów wysokotemperaturowych. Dzięki funkcji podtrzymania prądowego, urządzenie jest w stanie pracować do 30 minut po wyłączeniu zewnętrznego zasilania. 

UBOT Technologies jest polskim producentem drukarek 3D do zastosowań przemysłowych z siedzibą w Krakowie. Firma oferuje zarówno urządzenia z linii profesjonalnej, jak i biznesowej. UBOT Technologies tworzą naukowcy i młodzi inżynierowie, którzy łącząc kreatywność z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pracują nad zaawansowanymi rozwiązaniami z zakresu technologii druku 3D. Firma jest otwarta na innowacje i podąża za oczekiwaniami klientów, aby sprostać wymaganiom rynku.

W trakcie targów specjaliści UBOT Technologies pomogą wybrać maszynę oraz materiały eksploatacyjne, najlepiej pasujące do konkretnego zastosowania. Bezpłatne zaproszenie na wydarzenie można odebrać tutaj: https://ubot3d.gr8.com

Więcej informacji na www.ubot3d.pl.   ​

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like