Ograniczenia związane z wprowadzeniem nowych obostrzeń dla mieszkańców całej Polski oraz firm prowadzących swoją działalność zmusiły organizatorów targów wystawienniczych do przełożenia tego typu eventów na kolejny rok. W środę pisaliśmy o przeniesieniu wydarzenia 3D SOLUTIONS na czerwiec przyszłego roku, teraz kolejny organizator informuje o zmianie terminu eventu.

W związku z sytuacją epidemiologiczną i obostrzeniami, które weszły w życie 17 października br. zarząd PTAK Warsaw Expo zdecydował o przeniesieniu targów Warsaw Industry Week na kolejny rok. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2021 roku. 

Warsaw Industry Week to event łączący wystawców z branży przemysłowej zarówno producentów oraz dystrybutorów z sektora obróbki metali, tworzyw sztucznych czy drewna. W trakcie wydarzenia miała być także wydzielona strefa druku 3D, gdzie mogły być zaprezentowane autorskie maszyny do wytwarzania addytywnego, modele pokazowe oraz nowatorskie rozwiązania z branży druku 3D. 

Dogodna lokalizacja, różnorodne strefy wystawiennicze, wielka przestrzeń i duża ilość nowości i innowacyjnych rozwiązań z różnorakich sektorów przemysłu sprawiły, że Warsaw Industry Week stał się jednym z ważniejszych wydarzeń w branży przemysłowej.

Poniżej prezentujemy komunikat Organizatora targów: 

„Szanowni Państwo, Drodzy Wystawcy i Zwiedzający, z przykrością informujemy, że Warsaw Industry Week, z przyczyn niezależnych od nas, nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 3-5 listopada 2020 r. Targi zostają przesunięte na kolejny rok i będą miały miejsce w miesiącu listopadzie 2021.

Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa, 17 października 2020 pojawiły się nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Dla nas, organizatorów Warsaw Industry Week, oznacza to zakaz przeprowadzenia targów oraz towarzyszących im wydarzeń w formule stacjonarnej.

Biorąc pod uwagę zaawansowany etap przygotowań do wydarzenia, jest nam niezmiernie przykro przekazywać Państwu powyższą informację w przededniu spotkania branży przemysłowej w PTAK Warsaw Expo. 

Jednakże aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozostawiła wyboru, do zobaczenia za rok!„

Źródło: industryweek.pl

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in News