Wczoraj informowaliśmy o uruchomieniu przez Zortrax oficjalnego outletu z przecenionymi drukarkami 3D i wybranymi materiałami eksploatacyjnymi, tymczasem to nie jedyna nowość jaką olsztyńska firma wprowadziła w ostatnich dniach. Z początkiem bieżącego roku wystartował nowy dział w strukturach przedsiębiorstwa, odpowiedzialny za świadczenie usług druku 3D przy użyciu pełnego spektrum posiadanych urządzeń i maszyn. Usługi są świadczone zarówno dla firm z Polski jak i z zagranicy.

Usługi druku 3D świadczone przez Zortrax obejmują technologie LPD i LPD Plus (autorskie wersje FFF – druk 3D z termoplastów w formie żyłki) oraz UV LCD (druk 3D z żywic światłoutwardzalnych), wykonywane na drukarkach 3D z serii M200 Plus, M300 Plus, M300 Dual oraz Inkspire. Dodatkowo wybrane detale wykonane z termoplastów mogą przejść kąpiel chemiczną w oparach rozpuszczalnika w urządzeniu Zortrax Apoller, co nada im idealnie gładki kształt – a w przypadku pojemników czy obudów, doskonałą nieprzemakalność.

Każdy projekt przesłany do działu druku 3D Zortrax może liczyć na konsultację i audyt w zakresie możliwości jego realizacji przeprowadzony przez zespół inżynierów producenta. Tym samym zamówione przez klienta wydruki 3D są realizowane przez ludzi, którzy de facto stworzyli urządzenia, na których one powstawały.

Zortrax dysponuje własną farmą drukarek 3D co pozwala na realizację złożonych projektów o charakterze niskoseryjnym. Istnieje możliwość łączenia różnych technik przyrostowych oraz zastosowanie kompleksowego post-processingu wytworzonych części.

Osoby i firmy zainteresowane realizacją usług druku 3D przez Zortrax, mogą złożyć zapytanie lub skontaktować się ze specjalistami firmy pod tym adresem.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like