ZORTRAX

ZORTRAX

DANE FIRMY:

ZORTRAX
ul. Lubelska 34
10-409 Olsztyn
Polska

Email[email protected]
WWWwww.zortrax.com
WWWwww.zortrax.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Zortrax to jeden z wiodących producentów profesjonalnych rozwiązań druku 3D dla biznesu. Firma jest twórcą zintegrowanego środowiska druku 3D obejmującego autorskie drukarki, oprogramowanie oraz materiały do druku. Rozwiązanie to skutkuje wysoką niezawodnością oraz możliwością pełnej kontroli nad procesem wydruku. Technologie tworzone przez Zortrax sprawdzają się wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo, wymierne wyniki i wysoki zwrot z inwestycji są kluczowe. Urządzenia Zortrax z powodzeniem mogą być mogą być stosowane przez firmy różnej wielkości, od dużych zakładów po małe i średnie przedsiębiorstwa, a nawet jednoosobowe pracownie.

Rozwiązania Zortrax rozwijane są od 2011 r. i spotykają się z uznaniem na całym świecie – firma zdobyła wyróżnienie w konkursie Design Alive Awards 2014, a drukarkę Zortrax M200 wielokrotnie doceniła społeczność 3D Hubs przyznając jej wyróżnienia za najlepsze urządzenie desktopowe na świecie, najlepsze urządzenie typu plug&play oraz najlepszą drukarkę 3D w kategorii “Prosumer”. W 2016 roku firma otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP, w kategorii “Startup_PL”.

Kompleksowe środowisko Zortrax M200

Kompleksowe środowisko Zortrax M300

Zortrax M200 to drukarka 3D przeznaczona do profesjonalnego zastosowania w małych i średnich firmach. Urządzenie pracuje w technologii LPD (Layer Plastic Deposition) polegającej na precyzyjnym, warstwowym nakładaniu materiału.

Zortrax M300 posiada wszystkie najlepsze cechy flagowego produktu Zortrax M200 i jednocześnie oferuje jeden z największych obszarów roboczych w swojej klasie (300x300x300 mm). Urządzenie pracuje w technologii LPD. 

OFERTA:

Środowisko Zortrax to: drukarki 3D, autorskie oprogramowanie do przygotowywania plików do druku oraz dedykowane materiały do druku. Połączenie wielu elementów wpływających na jakość drukowanych modeli w jeden, zintegrowany system pozwala na uzyskanie profesjonalnej jakości druku przy jednocześnie niskim koszcie urządzenia i jego eksploatacji.

Zortrax to:

Materiały do druku:

Oprogramowanie Z-SUITE

Profesjonalne akcesoria

Serwis i wsparcie techniczne w Polsce i na świecie

Comments are closed.

More in ZORTRAX