W październiku w Łodzi odbędą się dwa ciekawe eventy związane z drukiem 3D. O Łódzkim Spotkaniu Druku 3D, które odbędzie się w przyszłą środę już pisaliśmy, teraz mamy przyjemność poinformować o kolejnym wydarzeniu. W czwartek, 24 października o godzinie 18:00 w Klubokawiarni Owoce i Warzywa w Łodzi, przy ul. Traugutta 9, odbędzie się kolejny MakerSpace – event organizowany przez poznańskiego producenta drukarek 3D – Omni3D. Będzie to kolejna edycja wykładów i warsztatów o tej tematyce, organizowana przez tą firmę. 

Reality Maker wywiad 02

MakerSpace to wspólny projekt Omni3D i Fantastisch.com skierowany do osób zainteresowanych drukiem 3D oraz designem i projektowaniem przestrzennym. Łódzkie spotkanie poprowadzą Konrad Sierzputowski i Dawid Pacha (współzałożyciel Fantastisch.com), którzy będą opowiadać o tym jak można posłużyć się drukiem 3D w designie i jak będzie wyglądało wykorzystanie tej technologii w najbliższych latach. Będzie również o pomysłach na biznes wykorzystujący druk 3D i nowoczesnym projektowaniu.

Tak o idei MakerSpace`a Konrad opowiadał nam w lipcu, podczas naszej wizyty w siedzibie Omni3D: „Zaczęliśmy organizować spotkania w Poznaniu i w Warszawie, ponieważ widzimy potrzebę zdobywania wiedzy w tej tematyce wśród ludzi – zarówno w biznesie jak i wśród indywidualnych odbiorców. (…) Staramy się przekazywać jak najwięcej wiedzy, a wykłady układać tematycznie – ostatni był na temat biznesu i sposobów zarabiania na druku 3D. Ta idea będzie nadal kontynuowana i (…) będziemy chcieli organizować je również w innych miastach Polski.”

Słowo stało się ciałem i MakerSpace trafia do Łodzi. Będziemy oczywiście na miejscu!

Źródło: www.lodzdesign.com via Mirek Jaskułowski of Printila.com

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

7 Comments

  1. raczej Felix http://shop.felixprinters.com/. Omni3D nie zaprojektowało jeszcze swojej drukarki.

   1. Być może niewyraźnie napisałem. Więc powtórzę: 😉
    I jeszcze raz: 😉
    I ostatni raz, dla pewności: 😉
    :)))

   2. will it ever end? 🙂

    1. nie 😛

 1. Ponieważ to festiwal designu, to parę słów opowiem o tym, jak druk 3D może wzmocnić pozycję indywidualnych zdolnych modelarzy 3D i jak to wzmocnić może resztę rynku.

Comments are closed.

You may also like

More in News