26.06.2014 – event „Poznaj druk 3D” w Warszawie

5

26 czerwca w Restauracji Bistro przy ul. Śniadeckich 12/16 w Warszawie odbędzie się kolejny event organizowany przez Case I Want – start-up tworzący aplikację on-line umożliwiającą stworzenie własnej, unikatowej obudowy na smartfona, wydrukowanej w technologii druku 3D. Tym razem wspólnie z Mikołajem i resztą ekipy w evencie wezmą udział Monkeyfab, Sygnis, 3D Magic, Uniforge i Rapid Crafting. Impreza startuje o 17:00 i ma trwać do 21:00.

Case I Want pozwala wybrać jeden z gotowych modeli etui lub zaprojektować własny. Posiada również niemal nieograniczone możliwości personalizacji: umożliwia wybór koloru, dodanie tekstu, wstawienie obrazka etc. Team próbował pozyskać dofinansowanie dla swojego projektu za pomocą platformy Wspieram.to, jednakże ostatecznie zakończyło się to niepowodzeniem. Mimo to Mikołajowi i spółce udało się zdobyć rozpoznawalną pozycję w świecie polskiego druku 3D, a sama aplikacja ciekawym nośnikiem marketingowym tej technologii wśród osób niezaznajomionych z drukarkami 3D i możliwościami jakie oferują. 

Wszystko to za sprawą ogólnopolskiej akcji edukacyjnej organizowanej pod hasłem „Poznaj druk 3D”, składającej się z cyklu eventów odbywających się w największych polskich miastach, a kierowanej do wszystkich – tych którzy mieli już styczność z drukiem przestrzennym i tych, którzy po raz pierwszy o tym słyszą. Wydarzenia są realizowane w dwóch formach: pierwszą są panele dyskusyjne, podczas których uczestnicy dowiadują się więcej na temat samej technologii, jak i urządzeń, a drugim elementem są stoiska pozwalające gościom z bliska przyjrzeć się drukarkom 3D oraz ich wydrukom.

W imieniu Case I Want i swoim zapraszam do udziału w czwartkowym evencie, tym bardziej, że oprócz drukarek 3D będziecie mieli okazję porozmawiać m.in. z absolutnymi weteranami branży druku 3D w Polsce – Monkeyfab / RepRapForum. Strona wydarzenia na FB. Sam event wydarzy się tutaj:

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.