Relacje z eventów

3Dw3M – RELACJA NA ŻYWO Z GDYNI

Zapraszamy do czytania specjalnej relacji NA ŻYWO z eventu związanego z drukarkami 3D. Dziś jesteśmy w Gdyni, na Trójmiejskim Forum Druku 3D i Fabrykacji Domowej "3D w 3M", który ma miejsce w Nowej Prototypowni Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, przy Al. Zwycięstwa 96/98. Na miejscu będzie można zobaczyć wiele modeli drukarek 3D, min.: BiBone, Ultimaker, UP! Plus, Leapfrog Creatr H-Bot, Prusa i3, Profabb Gate LE, GolemD, czy Mendel90 i Mendel Max 1.5. Z wykładami wystąpią m.in. Konrad Klepacki z DesignFutures czy Paweł Dobrowolski z PJD Automatyka. Oglądajcie i odświeżajcie!

3Dw3M

RELACJA LIVE:

17:00 - Finał konkursu na najlepszy wydruk 3D na miejscu. Niekwestionowanym zwycięzcą został Imrahil! 3Dw3M 20
Drukarka Imrahila

Drukarka 3D Imrahila

16:00 - Trwa wykład Pawła Dobrowolskiego a.ka. "Syntetyczny"
IMG_0825

Paweł Dobrowolski

15:15 - Rozmowy wystawców z odwiedzającymi... 3Dw3M 17 3Dw3M 18 3Dw3M 19 15:00 - Bartek Mróz (Bibus Menos) przedstawia zalety rapid prototyping i technologii profesjonalnego druku 3D 3Dw3M 16 14:50 - Krzysiek Dymianiuk (Unique Design / MójRepRap.pl) opowiada o Profabbach i druku 3D 3Dw3M 14 14:45 - Konrad Klepacki (DesignFutures) rozpoczyna wykład... 3Dw3M 13 13:30 - Event trwa. Za chwilę konkursy... 3Dw3M 11 3Dw3M 12 13:10 - Oficjalne rozpoczęcie eventu
IMG_0811

Michał Nowiński (Michu) oficjalnie rozpoczyna event

13:05 - Na evencie pojawia się coraz więcej odwiedzających... IMG_0805 IMG_0807 IMG_0808 IMG_0809 IMG_0810 13:00 - Drukarki 3D z drewna kolegi Syntetycznego (pjd-automatyka.pl) 3Dw3M 10 IMG_0803 12:50 - Więcej zdjęć drewnianej DELTY 3Dw3M 06 3Dw3M 08 3Dw3M 09 12:40 - Pierwsza i jedyna DELTA z drewna IMG_0801

12:30 - Branżowe dyskusje już się toczą

IMG_0799

12:15 - Pierwsi wystawcy rozkładają swój sprzęt

3Dw3M 03

3Dw3M 01

3Dw3M 04

12:00 - Jesteśmy na miejscu

3Dw3M 05

Bogusław Krawczyk (admin) & Paweł Ślusarczyk (content)
Centrum Druku 3D

Ekologiczne rozwiązania dla luksusowych wnętrz

COLORISED to dostawca ekskluzywnych produktów i rozwiązań dla wykończenia wnętrz. W ofercie znajdują się ekologiczne, naturalne oraz ręcznie wytwarzane produkty, które łączą zrównoważony rozwój z wysoką jakością. Wszystkie oferowane produkty są oparte o drewno, tkaniny oraz biotworzywa – biodegradowalne lub kompostowalne.

Poznaj nasze produkty: ECO Lampy, tkaniny napinane, luksusowe meble, ekskluzywne lustra oraz ręcznie produkowane drzwi i schody.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

8 Comments

 1. Gratuluję organizatorom świetnej imprezy, naprawdę dużo osób przewinęło się podczas całego dnia. Ze swojej strony dziękuję za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu. Poznałem osobiście wspaniałe osoby szczerze zarażone pasją druku 3d i jednocześnie wiele się dowiedziałem i nauczyłem.

  Pozdrawiam

 2. U-Design? To jeszcze istnieje? Dziwię się że wpuszczają gdziekolwiek tego człowieka, krętacz, oszust jakich mało. Gnuśny osobnik który wciska ludziom kit z marketów budowlanych, kupiłem jakiś czas temu drukarke Bibone od tego człowieka, i wyszło że nazwisko nie wzieło się z przypadku, podejście do klienta jak u Pana Heńka na stadione, koleś myśli że zjadł wszystkie umysły świata, drukarki budowanie ze śmieci promuje jako hi-techowe wynalazki, wiedza merytoryczna na poziomie równym zero.

  1. Poproszę o więcej szczegółów na maila: [email protected], na ich podstawie określimy czy Pański wpis jest merytoryczny i ma potwierdzenie w faktach? Generalnie tego typu komentarze i uwagi brzmią dużo lepiej gdy są podpisywane imieniem i nazwiskiem, lub przynajmniej znanym powszechnie nickiem, z któregoś z dwóch forów społeczności RR. Bez tego mogą pojawić się insynuacje, że pisze to Pan np. w imieniu konkurencyjnej firmy?

   1. Komentarz użytkownika podpisującego się jako Alex został usunięty, ponieważ mimo mojej prośby, w ciągu 24h nie przedstawił żadnych informacji uwiarygodniających jego wpis. Nie potwierdziła się również weryfikacja tego użytkownika u producenta drukarek 3D, którego opisywał.

    Tym samym uznaliśmy, iż komentarz miał na celu jedynie dyskredytację Krzysztofa Dymianiuka, a poziom w jaki został napisany nie kwalifikował go do tego, aby mógł widnieć w jednym szeregu z komentarzami innych kulturalnych ludzi.

    Generalnie zachęcam do publikacji tego typu insynuacji na ścianie dworcowego szaletu lub płocie okalającym opuszczoną oczyszczalnię ścieków. Obawiam się po prostu, że sekcja komentarzy na portalu CD3D nie jest odpowiednim miejscem na tego typu wpisy.

  2. Oszczerstwo na niskim poziomie. Tak człowieku konkurencyjnej firmy nie rozwiniesz – tragedia co się zaczyna dziać w tym świecie … Jak masz „jaja” to podpisz się imieniem i nazwiskiem i taką sprawę można łatwo zweryfikować, czy choć jesteś klientem naszej firmy!

 3. Spotkania druku 3d jak grzyby po deszczu :).
  A tak na poważnie to super że tak się to rozkręca,
  szkoda tylko że nie mogliśmy być ale następnym razem się postaramy.

  Paweł jak możesz to wrzuć zdjęcia modeli które wygrały konkurs/y :).

 4. Impreza na poziomie. Gardło zdarte, a stoiska oblegane. Było super 😀

Comments are closed.

You may also like