W poprzednim artykule na temat dramatycznej sytuacji arthx`a i potrzeby udzielenia mu pomocy i wsparcia, wspominałem, że szykujemy z naszej strony również coś wyjątkowego. Jak zapewne zdążyliście się zorientować (sam również kilkakrotnie o tym wspominałem) Centrum Druku 3D nie prowadzi działalności komercyjnej i nie oferuje reklam. Jednakże dla Artura robimy jedyny w swoim rodzaju wyjątek: oto od dziś, przez 9 kolejnych dni każdy może spróbować wylicytować reklamę na Centrum Druku 3D. Dochód z tej reklamy zostanie przekazany w całości arthx`owi. Zachęcamy do licytacji i liczymy, że sprzedamy się drrrrrogo…

WORRP

Nasza aukcja znajduje się pod tym adresem. Cena wywoławcza to 100,00 PLN. Ofertę reklamową podzieliliśmy na 3 progi – w zależności od przekroczenia danej kwoty przysługuje lepszy pakiet.

Do wykorzystania są 3 nośniki reklamowe:

  • billboard główny na stronie głównej
  • banner boczny na stronie głównej i każdej podstronie
  • artykuł poświęcony zwycięzcy licytacji wraz z wywiadem i prezentacją jego oferty

W zależności od wylicytowanej kwoty, z jaką zakończy się aukcja, jej zwycięzca otrzyma do wykorzystania jeden, dwa lub trzy nośniki reklamowe. W przypadku wylicytowania reklamy za kwotę:

  • 101,00 – 500,00 PLN – na temat zwycięzcy napiszemy dedykowany artykuł z informacją o tym, iż wygrał aukcję, przeprowadzimy z nim krótki wywiad (szczegóły do ustalenia) oraz zaprezentujemy informację na temat oferty jego firmy; artykuł będzie widoczny na stronie głównej przez tydzień, ponadto zobowiązujemy się linkować go przy każdej możliwej okazji w naszych kolejnych artykułach
  • 501,00 – 1 000,00 PLN – oprócz w/w artykułu na stronie pojawi się banner boczny z reklamą zwycięzcy aukcji, linkujący w wybrane przez zwycięzcę miejsce, który będzie widoczny przez miesiąc (30 dni kalendarzowych) od daty opublikowania; banner będzie znajdował się zaraz pod sekcją NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  • 1 001,00 PLN – i więcej – oprócz w/w artykułu i banneru bocznego, na stronie głównej pojawi się billboard z reklamą zwycięzcy aukcji, linkujący w wybrane przez zwycięzcę miejsce, który będzie widoczny przez miesiąc (30 dni kalendarzowych) od daty opublikowania; billboard będzie wyświetlany zawsze jako pierwszy

Wymiary bannerów reklamowych:

  • banner boczny: 270 px (szer.) x 180 – 500 px (wys.)
  • billboard: 960 px (szer.) x 350 px (wys.)

Na stronie aukcji znajdziecie szczegółowe warunki, na podstawie których zostanie zrealizowana usługa. Tak naprawdę podstawowym jest to, aby zapłacić arthx`owi wylicytowaną kwotę – resztę warunków ustalimy indywidualnie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich – zarówno do firm jak i osób fizycznych. Mimo to najbardziej liczymy na udział osób, które na co dzień wspieramy naszym zestawieniem drukarek 3D oraz szeregiem poleceń.

Moi drodzy, to jest właściwa chwila aby spróbować się odwdzięczyć za naszą bezinteresowną pomoc. Nie oczekujemy pieniędzy dla siebie – niech trafią one do człowieka, dzięki któremu pośrednio powstał również ten portal.

Tyle z naszej strony…

Pragnę z tego miejsca równocześnie wspomnieć, iż do akcji dołączyło wiele firm i osób z branży. Część z nich zapewniła arthx`owi pomoc finansową przez forum MójRepRap.pl, wpłacając tak potrzebne mu pieniądze, część organizuje aukcje charytatywne lub zapowiada inne działania tego typu:

…a wszystko to raptem w tydzień po apelu Artura – oto prawdziwa siła społeczności RepRap w Polsce! Dołącz do nas i wesprzyj arthx`a!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

1 Comment

  1. Już ponad 1000 zł za reklamę – fajnie i aby się na większej kwocie skończyło 🙂

Comments are closed.

You may also like

More in News