Kombi 3D

Kombi 3D

DANE FIRMY:

Kombi 3D
ul. Strażacka13, Chotomów
00-681 Warszawa
Polska


Telefon: (+48) 608 290 798
Telefon: (+48) 691 404 611

Email[email protected]
WWWwww.kombi3d.pl

MAPA DOJAZDU:
OPIS FIRMY:

Firma Kombi 3D to młoda firma, za którą stoi kilka lat doświadczenia zdobywanego w najlepszych firmach na rynku, podpartego wykształceniem na kierunku związanym z wytwarzaniem. Naszą pasją jest druk 3D i wszelkie aspekty z nim związane, co przekłada się na najlepszą jakość obsługi. W naszej codziennej pracy stawiamy na zadowolenie klientów i dobór rozwiązań faktycznie potrzebnych w danym przypadku.

OFERTA:

KOMBI 3D specjalizuje się w druku 3D prototypów, modeli koncepcyjnych i użytkowych, niskich serii produkcyjnych, makietach architektonicznych oraz super dokładnych i precyzyjnych modelach jubilerskich, drukowanych z żywic światłoutwardzalnych, nadających się do tworzenia form odlewniczych. Dysponujemy możliwościami wytwarzania elementów w praktycznie wszystkich dostepnych na rynku technologiach. 

Oprócz tego firma zajmuje się sprzedażą drukarek 3D, skanerów, oprogramowania inżynierskiego, filamentów i akcesoriów potrzebnych w druku 3D.

Firma Kombi 3D jest także wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski, drukarki MiiCraft+ pracującej w technologii DLP. Zapraszamy do współpracy stomatologów i jubilerów.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Więcej w Kombi 3D