Niektórzy piszą, że zamierzają wprowadzać na swoich serwisach zmiany zwiekszające ich atrakcyjność – my to po prostu robimy… Od dziś pojawił się w menu głównym nowy dział POLSKI RYNEK DRUKU 3D. Znajdują się w nim szczegółowe informacje handlowe na temat firm tworzących branżę druku 3D w Polsce. Użytkownik naszego portalu w prosty i przystępny sposób będzie miał okazję zapoznać się z cenami i ofertami firm z danego segmentu usług. Na początku zaprezentowaliśmy komplet informacji o drukarkach 3D. Szczegóły poniżej…

zmiany na stronie

Na chwilę obecną nowy dział składa się z trzech kategorii:

  • PRODUCENCI (drukarek 3D)
  • DYSTRYBUTORZY (drukarek 3D)
  • REP RAP

Każda drukarka ma swoją własną podstronę w serwisie, ze szczegółową specyfikacją techniczną oraz kluczowymi informacjami handlowymi. Dodatkowo pod każdą z kart informacyjnych drukarki 3D znajduje się formularz zapytaniowy, za pomocą którego będzie można wysłac szczegółowe zapytanie do wybranego producenta lub dystrybutora.

Zestawienie ma charakter otwarty, tzn. każdy kto uznałby, że jego firma również powinna znaleźć się w zestawieniu, proszony jest o kontakt na adres mailowy: [email protected]

W przyszłości planujemy poszerzyć dział o kolejne segmenty usług jak produkcja / sprzedaż filamentu, czy świadczenie usług druku 3D. Wszystkich chętnych do udziału w kolejnych zestawieniach tego typu, zachęcamy serdecznie do kontaktu. Udział w zestawieniu nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

Comments are closed.

You may also like

More in News