Czeska firma 3Dsimo zyskała największa popularność za sprawą produkcji długopisów 3D, wzbogacanych o dodatkowe funkcje, czym zaskarbiła sobie uwagę majsterkowiczów i zwolenników gadżetów. Producent ma za sobą udaną kampanię na Kickstarterze. Jej przedmiotem był wielofunkcyjny długopis 3Dsimo Min, który oprócz funkcji drukowania 3D umożliwiał również wypalanie, cięcie oraz lutowanie.

Teraz firma wraca z nową wersją wielofunkcyjnego narzędzia, wyposażonego w aż siedem modułów. Jak mówi sam producent, 3Dsimo Multipro to cały warsztat narzędzi, który zmieści się w kieszeni.

3Dsimo Multipro został stworzony tak, aby stanowił kompleksowe narzędzie, cechujące się niezawodnością i łatwością obsługi – urządzenie jest wyposażone w następujące moduły:

 • długopis 3D,
 • lutownica,
 • spawarka do tworzyw sztucznych,
 • przecinak,
 • wyrzynarka,
 • mała wiertarka,
 • elektryczny śrubokręt.

Narzędzie może świetnie sprawdzić się zarówno w warsztacie majsterkowicza jak i entuzjasty druku 3D – precyzyjne moduły do przycinania i drążenia mogą zoptymalizować proces post-processingu wydruków 3D.

Zestawienie modułów dostępnych w poprzedniej wersji urządzenia KIT 2 (kolor różowy) i MultiPro (kolor niebieski)

Jak kupić narzędzie 3Dsimo MultiPro? Właśnie wystartowała kampania na Indiegogo, w ramach której można będzie pozyskać urządzenie. Warto również podkreślić, że producent przygotował specjalną zniżkę – dla pierwszych osób które zapiszą się na newsletter kampanii przewidziane jest 50% zniżki na produkt. Spieszcie się, liczba osób, które uzyskają zniżkę jest ograniczona!

3Dsimo MultiPro to świetny pomysł na prezent świąteczny dla miłośnika technologii – producent gwarantuje dostawę przed świętami Bożego Narodzenia.

Firma 3Dsimo działa od 2014 roku – w tym czasie zdążyła sprzedać ponad 40 000 sztuk długopisów 3D i zebrać sporą rzeszę fanów. Ponad rok temu zaprezentowała 3Dsimo KIT 2 – pierwsze na świecie wielofunkcyjne narzędzie Open Source na świecie.

Szczegóły kampanii dostępne na 3dsimo.com.

Magdalena Przychodniak
Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

  Comments are closed.

  You may also like

  More in Projekty 3D