Diogo Quental nowym CEO Raise3D

0

Raise3D – chiński producent wielkoformatowych drukarek 3D typu FDM ogłosił, że z dniem 1 stycznia 2018 roku jego nowym CEO zostanie Diogo Quental – dotychczasowy wiceprezes firmy. Quental zastąpi na tym stanowisku dotychczasowego CEO i współzałożyciela spółki – Edwarda Fenga.

Portugalczyk Diogo Quental posiada ponad 25 lat doświadczenia biznesowego, zdobytego w różnych firmach na świecie. Z branżą druku 3D jest związany od 2011 roku, gdy zakładał BEEVERYCREATIVE, producenta desktopowej drukarki 3D BEETHEFIRST. Później pełnił obowiązki dyrektora zarządzającego w iGo3D, a od tego roku zasiada w zarządzie Raise3D. W grudniu 2013 roku miałem przyjemność przeprowadzić z Diogo wywiad, gdy jego ówczesny start-up dopiero zdobywał rozpoznawalność na świecie. Edward Feng – dotychczasowy CEO Raise3D, skupi się na kwestiach strategicznych firmy.

Raise3D specjalizuje się w produkcji drukarek 3D typu FDM, wyróżniających się dużym obszarem roboczym i dostosowaniem do długiej, nieprzerwanej pracy. Posiada siedziby w Szanghaju, Kalifornii i Rotterdamie. Aktualnie firma oferuje trzy modele drukarek 3D – N1, N2 i N2 Plus, wyposażone w jedną lub dwie głowice drukujące. Urządzenia są obsługiwane przez autorskie oprogramowanie – ideaMaker.

Edward Feng i Diogo Quental – Raise3D

Wyłącznym dystrybutorem Raise3D na Polskę jest get3D.

DODAJ KOMENTARZ:

Komentowanie niedostępne.