Witamy serdecznie na kolejnej, IX-tej relacji na żywo, z IX-tych Dni Druku 3D, jakie rozpoczęły się dziś na terenie Targów Kielce. Jak zawsze prezentujemy Wam wszystkie najważniejsze wydarzenia i nowości, jakie zostały - i zostaną zaprezentowane.

Zachęcamy do odświeżania i komentowania...

14:30 - kolejne prezentacje i premiery, w tym krwawo-czerwonego Ferrari na stoisku Wolfa. Ponadto mieliśmy okazję przeprowadzić ekskluzywny wywiad z p. Michałem Sołowowem - właścicielem 3DGence.

11:30 - targi nabierają tempa..

11:00 - oficjalne otwarcie targów i podziękowania dla fundatorów imprezy.

10:00 - początek targów. Już na początku widać, że motywem przewodnim imprezy jest branża automotive i szereg rozwiązań prezentowanych w prawdziwych autach. Jednym z prawdziwych hitów jest replika Ferrari utkana... za pomocą 3Doodlera!

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

1 Comment

  1. To nie jest czase długopis 3D od XYZ printing? 😉

Comments are closed.

You may also like