Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią startujemy z konkursem! W dniu wczorajszym był Prima Aprilis (serio…?), w związku z tym pozwoliliśmy sobie na publikację kilku żartobliwych artykułów. Część czytelników dała się ponieść zabawie, czego dowodem są wesołe dyskusje pod poszczególnymi tekstami. Mimo to, wciąż do końca nie wiadomo co było prawdą, a co nie…? I na tym polega właśnie nasz konkurs – wskazaniu prawdziwego artykułu wśród Prima Aprilisowych żartów.

Partnerem konkursu jest get3D oraz colorFabb, którego get3D jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę. Zasady konkursu są: poniżej znajduje się pytanie konkursowe. Pytanie jest tylko jedno – wygrywa więc tylko jedna osoba. Konkurs kończy się dziś o godzinie 11:00. Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na w/w maila. Rozstrzygnięcie nastąpi dziś w samo południe.

Nagrodą w konkursie jest 1 rolka dowolnego filamentu colorFabb dostępnego w sklepie get3D. Nie ma limitów na gatunek, kolor lub cenę – to co będzie na stanie w sklepie get3D trafia w wasze ręce.

PYTANIE KONKURSOWE

W dniu wczorajszym opublikowaliśmy łącznie sześć artykułów. Pierwszy dotyczył zestawienia 10 najczęściej czytanych artykułów marca, a ostatni zapowiedzi niniejszego konkursu. Obydwa były oczywiście prawdziwe, więc nie biorą udziału w konkursie. Wśród pozostałych czterech, tylko jeden był prawdziwy – reszta to Prima Aprilisowy żart…

Pytanie brzmi:

Który z poniższych artykułów był prawdziwy?

Czas start! Kto pierwszy ten lepszy. Odpowiedzi przesyłamy na adres [email protected]. Dla ułatwienia prosimy w tytule wpisać KONKURS.

Zdjęcie przewodnie: [1]

Centrum Druku 3D
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

5 Comments

 1. „to co będzie na stanie w sklepie get3D trafia w wasze ręce”
  „na stanie”

  bambooFill 1,75 – brak na stanie
  bronzeFill 1,75 – brak na stanie
  copperFill 1,75 – brak na stanie
  corkFill 1,75 – brak na stanie
  glowFill 1,75 – brak na stanie
  woodFill 1,75 – brak na stanie
  XT-CF20 1,75 – brak na stanie

  1. Ale dziś mamy już 2 kwietnia…?

   1. Zapędziłem się z corkFillem.
    Poza tym chyba nie rozumiem Twojego komentarza?

  2. Jesteś okropny, ostatnio chciałem kupić 2 szpule czarnego ABS i … zaproponowano mi od ręki idealny zamiennik w postaci ABS koloru niebieski transparent, sam przyznasz że to prawie identyczny kolor a filament ABS to niszowy produkt więc nie ma się co dziwić 🙂

 2. Chyba z tych absurdalnych artykułów, Janusz jest najbardziej prawdopodobny, choć brak rodziny na stanowiskach ministerialnych go wyklucza. Trzeba stawiać na wydruki prenatalne:)
  Najmniej prawdopodobny jest oczywiście… a z resztą, wszyscy wiemy;)

Comments are closed.

You may also like

More in News