Konkurs post-Prima Aprilisowy

5

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią startujemy z konkursem! W dniu wczorajszym był Prima Aprilis (serio…?), w związku z tym pozwoliliśmy sobie na publikację kilku żartobliwych artykułów. Część czytelników dała się ponieść zabawie, czego dowodem są wesołe dyskusje pod poszczególnymi tekstami. Mimo to, wciąż do końca nie wiadomo co było prawdą, a co nie…? I na tym polega właśnie nasz konkurs – wskazaniu prawdziwego artykułu wśród Prima Aprilisowych żartów.

Partnerem konkursu jest get3D oraz colorFabb, którego get3D jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę. Zasady konkursu są: poniżej znajduje się pytanie konkursowe. Pytanie jest tylko jedno – wygrywa więc tylko jedna osoba. Konkurs kończy się dziś o godzinie 11:00. Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na w/w maila. Rozstrzygnięcie nastąpi dziś w samo południe.

Nagrodą w konkursie jest 1 rolka dowolnego filamentu colorFabb dostępnego w sklepie get3D. Nie ma limitów na gatunek, kolor lub cenę – to co będzie na stanie w sklepie get3D trafia w wasze ręce.

PYTANIE KONKURSOWE

W dniu wczorajszym opublikowaliśmy łącznie sześć artykułów. Pierwszy dotyczył zestawienia 10 najczęściej czytanych artykułów marca, a ostatni zapowiedzi niniejszego konkursu. Obydwa były oczywiście prawdziwe, więc nie biorą udziału w konkursie. Wśród pozostałych czterech, tylko jeden był prawdziwy – reszta to Prima Aprilisowy żart…

Pytanie brzmi:

Który z poniższych artykułów był prawdziwy?

Czas start! Kto pierwszy ten lepszy. Odpowiedzi przesyłamy na adres [email protected]. Dla ułatwienia prosimy w tytule wpisać KONKURS.

Zdjęcie przewodnie: [1]

Udostępnij.

O autorze

Redakcja CD3D

Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.