Mamy wielką przyjemność i zaszczyt ogłosić, iż zwycięzcą naszej świątecznej aukcji charytatywnej dla arthx`a, czyli Wielkiej Orkiestry RepRapowej Pomocy została firma Monkeyfab, znana również z prowadzenie pierwszego forum poświęconego technologii druku 3D w Polsce, czyli RepRapForum. Jak zapewne pamiętacie, podstawą aukcji była pierwsza w naszej historii reklama na Centrum Druku 3D. Monkeyfab wygrało ją po trwającej do ostatnich sekund licytacji, która zakończyła się kwotą 1526 PLN. Kwota została już przekazana arthx`owi, za co w jego imieniu – jak również swoim, serdecznie dziękujemy!

WORRP zwycięzca

Monkeyfab nikomu związanemu z branżą druku 3D w Polsce przedstawiać specjalnie nie trzeba – to jeden z pierwszych sklepów internetowych z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek 3D. Dodatkowo Admin i Dr.Plama są jednymi z najbardziej znanych i rozpoznawalnych członków społeczności RepRap, prowadzących od blisko dwóch lat pierwsze w Polsce forum poświęcone tej technologii. Prowadzą również własny kanał na YouTube, na którym opublikowali do tej pory 44 wysoce profesjonalnych filmów własnego autorstwa z wywiadami z twórcami drukarek 3D jak również relacjami z targów i eventów branżowych.

Od niedawna na stronie Monkeyfab możemy podziwiać również ich pierwszą komercyjną drukarkę 3D, w postaci Prime 3D. Jest to konstrukcja oparta o Prusę i3, wykonana w całości z elementów aluminiowych i poliwęglanowych. Wkrótce rozpocznie się oficjalna sprzedaż kitów do samodzielnego montażu, które wg zapewnień producenta, mają był proste łatwe i przyjemne. Póki co, drukarka Prime 3D prezentuje się fantastycznie i mamy nadzieję już wkrótce poświęcić jej odpowiednio dużo miejsca w serwisie.

Jeśli chodzi o kwestię reklamy, to wspólnie Pawłem Twardo – czyli Adminem, ustaliliśmy iż wszystkie zobowiązania związane z aukcją na Allegro zostaną zrealizowane od połowy stycznia 2014 r. Póki co jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować za udział w licytacji i zwycięstwo, a przede wszystkim – wsparcie arthx`a w jego jakże trudnej sytuacji. 

W imieniu swoim i całego zespołu Centrum Druku 3D: DZIĘKUJEMY!

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

1 Comment

  1. Super, bardzo się ciesze, że udało się osiągnąć wysoką cenę reklamy.
    A tak naprawdę to wysoką kwotę wsparcia na szczytny cel.

Comments are closed.

You may also like

More in News