CD3D Sp. z o.o. – wydawca portali Centrum Druku 3D i 3D Printing Center, firma usługowa, szkoleniowa i doradcza, zmienia siedzibę. Po blisko sześciu latach opuszcza łódzki Bionanopark i przenosi się do nowego biura w centrum Łodzi, przy ul. Mikołaja Kopernika 36A. W nowej siedzibie został uruchomiony showroom z drukarkami 3D, materiałami do druku 3D oraz szerokim spektrum wydruków 3D wykonanych w wielu różnych technologiach addytywnych.

CD3D funkcjonuje na rynku druku 3D od stycznia 2013 r., tj. od chwili uruchomienia portalu Centrum Druku 3D, który jest aktualnie trzecim najdłużej działającym medium poświęconym technologiom przyrostowym w Europie. Aktualnie firma świadczy usługi w praktycznie każdym obszarze tematycznym, związanym z drukiem 3D: usługach druku 3D, sprzedaży drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych, szkoleniach oraz usługach konsultingowych i doradczych. Ma także w ofercie dwa produkty wykonywane w technologiach addytywnych: maski ochronne NANOHACK, wykonywane z antybakteryjnych filamentów z nanocząsteczkami miedzi oraz bezpieczne uchwyty na klamki.

Nowa siedziba firmy znajduje się w centrum Łodzi, przy ul. Mikołaja Kopernika 36A, w nowoczesnym biurowcu, nawiązującym stylistyką do fabrycznego charakteru miasta. Na miejscu można zobaczyć w akcji kilkanaście drukarek 3D, szeroką gamę filamentów oraz wydruków 3D wykonanych we wszystkich najważniejszych technologiach przyrostowych. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like

More in CD3D