Drukarka 3D Buccaneer™ to ultra-minimalistyczna maszyna bez przycisków. Przednia fasada ma monolityczną aluminiową fasadę z jednym światełkiem sygnalizacyjnym LED, w zamkniętej polerowanej obudowie z akrylu. Standardowo drukarka Pirate3D komunikuje się bezprzewodowo z urządzeniami przenośnymi (smartfony lub tablety).

Źródło: www.pirate3d.com

Źródło: www.pirate3d.com

Obejrzeliśmy to, co było dostępne na rynku, a nie znaleźliśmy nic nam odpowiadającego” mówi Tsang You Jun, dyrektor Pirate3D działu projektowania i kreatywności. „Spędziliśmy miesiąc na interakcję z użytkownikami i potencjalnymi klientami, a nasze spostrzeżenia są takie: ludzie chcą drukarki 3D, które są proste w użyciu, są obiektem zachwytu w domu i wydajnym narzędziem, które jest centrum uwagi w biurze.

Źródło: www.pirate3d.com

Źródło: www.pirate3d.com

Pirate3D odszedł przed tradycyjnym „spool-design” (szpula) i wprowadził rewolucyjną technologię centralnego karmienia tonerem (central-feeding cartridge). „Aby zapewnić niezwykłe doświadczenia użytkownikom, musieliśmy pozbyć się tyranii brzydkich szpuli, wystających włókien i trudności w montażu materiałów eksploatacyjnych„, mówi Roger Chang, CEO Pirate3D. „Badaliśmy różne istniejące konfiguracje drukarek 3D, sposoby interakcji z użytkownikiem, obsługę szpuli i żarówki i otrzymaliśmy przerażające opinie!” The Pirate3D opatentowało konstrukcję z górno-ładowalną kasetą do centralnego zasilania drukarki. Sposób łatwy w obsłudze i załadunku/rozładunku materiału do druku. Urządzenie zawiera również filtr z tyłu, co znacznie minimalizuje zapachy powstające w procesie drukowania 3D.

Źródło: www.pirate3d.com

Źródło: www.pirate3d.com

Chociaż Buccaneer ™ ma małe wymiary podstawy, bo 25cm na 25cm, to oferuje 15cm na 10cm na 12cm jako obszaru wydruku. „Mamy nadzieję, że będzie to drukarka 3D, z której każdy będzie tak dumny jak my z niej jesteśmy„, powiedział zespół Pirate 3D.

WAŻNE: Pirate 3D rozpoczeło konkurs na FB pt. „zgadnij cenę„, który potrwa do 06 maja. Osoby typujące najbliżej sacowanej ceny urządzenia mają szansę wygrać komplet drukarki 3D Buccaneer! Pirate3D otrzymali około 1000 wpisów użytkowników na pierwszy dzień ich konkursu. Dzięki takiemu zainteresowaniu zdecydowali, że będą rozdawać 1 zestaw The Buccaneer ™ na każde 1000 wpisów wprowadzonych do konkursu! Do dzieła!

Marcin Kwapisz
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie w zakresie sprzedaży. Oprócz tego prowadzi szkolenia informatyczne i zajmuje się profesjonalną fotografią cyfrową.

    Comments are closed.

    You may also like