Sklep z projektami 3D CGTrader.com odświeżył swoją witrynę i dodał kilka dodatkowych funkcji dla użytkowników, aby kupować i sprzedawać modele 3D i projekty do druku. Kupujący mogą teraz licytować wybrane modele 3D i oferować własne ceny, które następnie mogą być przyjęte lub odrzucone przez projektanta.

CG TRADER

Istnieje wiele stron a’la Amazon w tej branży, ale nie było jeszcze eBay’a. Możliwość uzgodnienia cen przyciągnie więcej klientów, a tym samym pomoże projektantom w celu zwiększenia ich sprzedaży. Wierzymy, że to będzie korzystne dla całej branży 3D i poszerzy rynek” powiedział Marius Kalytis, CEO CGTrader.com.

Celem CGTrader jest stworzenie ekosystemu dla szybko rosnącego modelu 3D na rynku. Aby przyciągnąć więcej profesjonalnej projektantów, CGTrader pozwala autorom zarobić ponad 90% tantiem od sprzedaży swoich modeli 3D.

Juan Carlos Jimenez doświadczony sprzedawca w CGTrader mówi, że „Niższe prowizje dla sprzedawców oznaczają lepsze ceny dla kupujących. Na tej platformie możemy zaoferować znacznie lepsze ceny dla naszych klientów. Na przykład, wszystkie nasze produkty są w cenie 20% niższej niż gdziekolwiek indziej, a my wciąż mamy większe zyski w porównaniu do innych sklepów. „

Inne funkcje obejmują rozszerzoną i bardziej precyzyjną wyszukiwarkę produktów, w tym filtrowanie i sortowanie. Na przykład można filtrować na podstawie, czy modele 3D są druku 3D, czy nie. Ponadto, system publikacji i zarządzania pozwala użytkownikowi na edycję tytułów i ceny, marki zniżki na kilku produktów na raz. Przyszłe plany CGTrader.com obejmują rozszerzenie bazy modeli 3D i społeczności designerskiej.

Marcin Kwapisz
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie w zakresie sprzedaży. Oprócz tego prowadzi szkolenia informatyczne i zajmuje się profesjonalną fotografią cyfrową.

    Comments are closed.

    You may also like