Kilka dni temu Zortrax ogłosił, że firma Team One zajmie się dystrybucją oraz naprawą ich produktów na trenie Stanów Zjednoczonych. Parter ten może pochwalić się blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w zarządzaniu cyklem życia produktu – w tym czasie podejmował współpracę z globalnymi markami takimi jak LG czy HP. To doświadczenie może okazać się nieocenioną wartością dla olsztyńskiego producenta drukarek 3D.

Zawarta w czerwcu 2018 roku współpraca ma pomóc w zwiększeniu obecności produktów Zortrax na rynku północnoamerykańskim i zoptymalizować ofertę najwyższej jakości usług i produktów. Wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne będą wykonywane lokalnie, w zakładach Team One. Dla amerykańskich klientów wiąże się to z o wiele szybszym czasem zarówno napraw jak i dostaw, ponieważ cały serwis będzie odbywał się na terenie Stanów Zjednoczonych.

Nie jest to jednak premiera Zortraxa za oceanem – już wcześniej pisaliśmy o tym, że Zortrax dostarcza urządzenia m.in. na potrzeby inżynierów NASA. Jak przyznają przedstawiciele firmy, partnerstwo z Team One to krok w kierunku sukcesywnego umacniania pozycji marki Zortrax wśród klientów z Stanów Zjednoczonych.

Źródło: zortrax.com

Magdalena Przychodniak
Redaktor Naczelna Centrum Druku 3D. Inżynier biomedyczny śledzący najnowsze doniesienia dotyczące biodruku oraz zastosowań druku przestrzennego w nowoczesnej medycynie.

    Zostaw odpowiedź

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Może cię również zainteresować