Inwestycja w przemysłową, profesjonalną drukarkę 3D to dla wielu firm wciąż spory wydatek, wymagający podjęcia trudnych decyzji zakupowych. Na rynku zdominowanym przez tanie, desktopowe urządzenia może wydawać się to wręcz irracjonalne – szczególnie gdy w grę wchodzą systemy drukujące w technologii FDM. Tymczasem teraz CadXpert – oficjalny dystrybutor Stratasys w Polsce, oferuje jedyną w swoim rodzaju okazję przekonania się, czy zakup profesjonalnej drukarki 3D tego typu ma sens?

Firma oferuje możliwość wypożyczenia profesjonalnej drukarki 3D typu FDM – Stratasys F270 i przeprowadzenia jej testów w swojej siedzibie! Urządzenie posiada obszar roboczy na poziomie 305 x 254 x 305 mm i możliwość drukowania na warstwach o wysokości 330 μm, 254 μm, 178 μm, 127 μm. Drukarka 3D obsługuje materiały: ABS, ASA i PLA – i co ważne, posiada szczelnie zamkniętą i podgrzewaną komorę roboczą. Należy do linii produktowej Stratasys F123, w skład której wchodzą modele F170, F270 i F370. W serii zastosowano rozwiązania druku 3D wykorzystywane w produkcyjnych systemach Stratasys. Jakość i powtarzalność druku 3D spełnia normy ISO.

Program Testów Stratasys F270 obejmuje:

  • dostawę, instalację i uruchomienie drukarki 3D Stratasys F270 w siedzibie klienta
  • szkolenie z obsługi drukarki 3D i oprogramowania prowadzone przez inżyniera aplikacyjnego w miejscu dostawy
  • pełne wyposażenie drukarki 3D obejmujące: myjkę cyrkulacyjną do usuwania materiału podporowego oraz materiały eksploatacyjne i akcesoria
  • odbiór drukarki 3D po zakończonych testach.

Szczegółowe informacje na temat programu testów znajdują się na stronie dystrybutora.

ZOBACZ: praca z przemysłową drukarką 3D Stratasys F370

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w CadXpert