Pragniemy poinformować, iż listy zapisów na szkolenia z druku 3D w dniach 8 i 9 sierpień są już oficjalnie zamknięte. Niemniej jednak z uwagi na olbrzymie zainteresowanie poruszanymi tam zagadnieniami, postanowiliśmy uruchomić kolejne dwa terminy szkoleń jeszcze w sierpniu. Nowe daty szkoleń to 22 i 23 sierpnia. Tematy szkoleń pozostają dokładnie te same, podobnie jak i ich charakter. Szkolenia są jednodniowe i przeznaczone są dla osób początkujących. Koszt wynosi w dalszym ciągu 150,00 PLN (cena brutto) za udział 1 osoby, szkolenie trwa cały dzień od 10:00 do 18:00.

Równocześnie pragniemy poinformować, iż już wkrótce ogłosimy program szkoleń na wrzesień 2014, gdzie pojawi się dużo nowych i bardziej zróżnicowanych tematów. Nowe szkolenia będą miały zarówno charakter ogólny, jak te organizowane w sierpniu jak i bardziej wyspecjalizowany (m.in. obsługa wybranych modeli drukarek 3D, obsługa wybranych programów do tworzenia grafiki obiektowej, montaż, serwis i obsługa drukarek 3D typu RepRap etc.).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu: [email protected].
Program szkoleń znajduje się pod tym adresem.

Grafika: Phillie Casablanca / Foter / Creative Commons Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)

Paweł Ślusarczyk
Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie.

4 Komentarze

  1. Są w planach szkolenia poza Łodzią (np. w Poznaniu? 🙂

    1. Na chwilę obecną jedyna lokalizacja jaka wchodzi w grę to Łódź / Zgierz k. Łodzi. Wynika to głównie z tego, iż posiadamy na miejscu własną infrastrukturę (sala, wyposażenie, drukarki 3D) i nie doliczamy kosztów wynajmu sali do kosztu szkolenia.

  2. Super że coraz więcej osób chce wiedzieć, co jak gdzie i z czym :).

  3. Białystok?
    Ktos wie w ogóle gdzie to jest? Jest szansa by pojawił się jakis event?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może cię również zainteresować

Więcej w News