UWAGA: nowe terminy szkoleń z druku 3D na sierpień! Pierwsze dwa terminy są już oficjalnie zamknięte…

4

Pragniemy poinformować, iż listy zapisów na szkolenia z druku 3D w dniach 8 i 9 sierpień są już oficjalnie zamknięte. Niemniej jednak z uwagi na olbrzymie zainteresowanie poruszanymi tam zagadnieniami, postanowiliśmy uruchomić kolejne dwa terminy szkoleń jeszcze w sierpniu. Nowe daty szkoleń to 22 i 23 sierpnia. Tematy szkoleń pozostają dokładnie te same, podobnie jak i ich charakter. Szkolenia są jednodniowe i przeznaczone są dla osób początkujących. Koszt wynosi w dalszym ciągu 150,00 PLN (cena brutto) za udział 1 osoby, szkolenie trwa cały dzień od 10:00 do 18:00.

Równocześnie pragniemy poinformować, iż już wkrótce ogłosimy program szkoleń na wrzesień 2014, gdzie pojawi się dużo nowych i bardziej zróżnicowanych tematów. Nowe szkolenia będą miały zarówno charakter ogólny, jak te organizowane w sierpniu jak i bardziej wyspecjalizowany (m.in. obsługa wybranych modeli drukarek 3D, obsługa wybranych programów do tworzenia grafiki obiektowej, montaż, serwis i obsługa drukarek 3D typu RepRap etc.).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu: [email protected].
Program szkoleń znajduje się pod tym adresem.

Grafika: Phillie Casablanca / Foter / Creative Commons Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)

Udostępnij.

O autorze

Paweł Ślusarczyk

Prezes zarządu CD3D Sp. z o.o. oraz Business Development Manager. Posiada 15-letnie doświadczenie w biznesie, zdobyte w branży IT, reklamowej i poligraficznej. Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku.