Chińska firma Delta Micro Factory Corp. (PP3DP), twórca jednej z najbardziej popularnych drukarek 3D na rynku – UP!, ogłosiła, iż wkrótce do sprzedaży trafi nowa generacja ich flagowego produktu UP! Plus 2. Przedsprzedaż rusza już 1 czerwca!

Źródło: www.pp3dp.com

Źródło: www.pp3dp.com

Nowa drukarka 3D, ma zostać wyposażona w pełni zautomatyzowany system do kalibracji, który uwolni użytkowników od problemu dostrajania urządzenia do własnych potrzeb i drukowanego projektu. Ma być przeznaczona dla osób początkujących, z bardzo małą wiedzą i doświadczeniem zarówno w druku 3D jak i projektowaniu modeli.

Dodatkowo, drukarka zostanie wyposażona w zupgradowane oprogramowanie do jej obsługi, pozwalającej m.in. na pauzowanie druku w dowolnym momencie, drukowanie bardzo cienkich powierzchni, czy optymalizacja pod MAC`a.

UP! Plus 2 ma być sprzedawany w cenie 1 649 $ (ok. 5400 PLN + koszty transportu i cła).

Paweł Ślusarczyk
Jeden z głównych animatorów polskiej branży druku 3D, związany z nią od stycznia 2013 roku. Twórca Centrum Druku 3D - trzeciego najdłużej działającego medium poświęconego technologiom przyrostowym w Europie. Od 2021 r. rozwija startup GREENFILL3D produkujący ekologiczny materiał do druku 3D oparty o otręby pszenne.

Comments are closed.

You may also like