3DP

3DP
Dane firmy

3DP Sp. z o.o.
Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa
Poland

Email: [email protected]
Telefon: +48 793 581 282

WWW: http://drukujw3d.pl , http://trojwymiarowo.pl

Mapa
Opis

Firma 3DP została założona w 2012 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się szeroko pojętą działalnością w branży druku 3D. Aktualnie zajmujemy się produkcją i sprzedażą drukarek 3D Reprifab, a także jesteśmy dystrybutorami wysokiej jakości filamentu XF-ABS oraz sprawdzonych komponentów do budowy niskobudżetowych drukarek 3D. Na co dzień współpracujemy z ekspertami w dziedzinie druku 3D, mechatroniki, elektroniki. Jesteśmy właścicielem takich serwisów internetowych jak trojwymiarowo.pl oraz drukujw3d.pl

Oferta
  • Drukarki 3D Reprifab, które produkujemy i które można obejrzeć w naszym biurze w Warszawie.
  • Zestawy oraz części do budowy drukarek - dla tych którzy lubią majsterkować, oferujemy kompletne zestawy oraz komponenty do budowy drukarek 3D. Znajdziesz u nas m.in. elektronikę, grzałki, paski zębate i kółka, głowice drukujące, itp.
  • Materiały do druku 3D - oferujemy wyłącznie filament najwyższej jakości.
  • Druk 3D - drukujemy niedrogie prototypy i modele przestrzenne, wykonane z ABS lub PLA w technologii FFF.
  • Eventy i szkolenia - interaktywne pokazy drukarek 3D w ramach platformy drukujw3d.pl, to gwarancja udanej imprezy. Obsługujemy eventy branżowe, imprezy integracyjne, targi, pojawiamy się na dniach otwartych i organizujemy pokazy. Prowadzimy również szkolenia związane z drukiem 3D i budową drukarek 3D. Działamy profesjonalnie i kompleksowo.

Zobacz pełną specyfikację drukarek 3D w ofercie firmy:

Galeria
Artykuły powiązane