ABC Data – czołowy dystrybutor IT w Europie oraz laureat tytułu Najlepszego Dystrybutora Niskobudżetowych Drukarek 3D 2015 r. w plebiscycie branżowym CD3D, uruchamia program partnerski dla firm z branży druku 3D. Opiera się on na dwóch fundamentach: szerokim portfolio drukarek 3D i filamentów jakie firma ma w swojej ofercie oraz atrakcyjnych warunkach handlowych.

Temat uruchomienia programu partnerskiego był już poruszany przez Roberta Jaskółkę – Image Processing and Entertainment Department Directora, odpowiedzialnego w ABC Dacie m.in. za drukarki 3D, w wywiadzie jaki udzielił Centrum Druku 3D w listopadzie ubiegłego roku. Przez kolejne miesiące firma pracowała nad wdrożeniem do oferty kolejnych urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, tak aby dotychczasowi oraz nowi partnerzy handlowi mieli możliwość jak największego wyboru dostępnych produktów. Rozpoczęcie programu to krok w kierunku budowy struktury autoryzowanych partnerów 3D.

Program Partnerski ABC Daty to z jednej strony szerokie portfolio drukarek 3D i filamentów, lecz z drugiej szereg dodatkowych korzyści – zarówno finansowych, jak też w zakresie zdobywania wiedzy i doświadczenia biznesowego. Firma od ponad roku organizuje cykliczne szkolenia handlowe i techniczne dotyczące niskobudżetowego druku 3D – pomaga tworzyć strategie sprzedażowe oraz szkoli uczestników z obsługi oferowanych drukarek 3D. Resellerzy ABC Data mogą również liczyć na wsparcie w zakresie przygotowaniu projektów wdrożeniowych u większych klientów oraz uzyskania na ten cel cen specjalnych.

ABC Data 05

Jeśli chodzi o samą współpracę w zakresie sprzedaży drukarek 3D i filamentów, ABC Data proponuje następujące warunki handlowe:

  • brak progów zakupowych – możliwość zamawiania pojedynczych sztuk drukarek 3D w momencie otrzymania zamówienia od klienta końcowego,
  • brak targetów sprzedażowych – firma nie wymaga osiągania jakichkolwiek wyników sprzedażowych w ramach obowiązującej współpracy; partnerzy zamawiają urządzenia i materiały eksploatacyjne wyłącznie według własnych potrzeb,
  • możliwość realizacji dostaw do klientów końcowych z poziomu magazynów ABC Data w ciągu 24 godzin – partnerzy handlowi są zwolnieni z konieczności prowadzenia magazynu i zajmowania się wysyłkami sprzedanych produktów; wszystkim zajmują się pracownicy ABC Data,
  • korzystne rabaty na drukarki 3D i materiały eksploatacyjne – firmy, które będą realizowały stałe, comiesięczne zamówienia, mogą liczyć na dodatkowe upusty cenowe oraz preferencyjne ceny szkoleń,
  • dodatkowe rabaty na zakup drukarek 3D na własny użytek (urządzenia demo) dla uczestników szkoleń ABC Data,
  • możliwość uzyskania limitów kredytowych,
  • profesjonalne doradztwo w doborze urządzeń i materiałów eksploatacyjnych.

Aktualnie ABC Data posiada w ofercie następujące drukarki 3D i filamenty:

Drukarki 3D:

Filamenty:

Powyższa lista już wkrótce zostanie oficjalnie poszerzona o kolejne produkty – aktualnie trwają ostatnie działania wdrożeniowe związane z wprowadzeniem do oferty nowych drukarek 3D i urządzeń peryferyjnych.

Oferta ABC Daty rozwiązuje szereg problemów z jakimi borykają się firmy zajmujące się sprzedażą drukarek 3D lub filamentów, mające obowiązek zatowarowania się produktami danej firmy, aby móc rozpocząć jakiekolwiek działania handlowe. Przenosi na siebie również konieczność prowadzenia magazynu oraz realizacji wysyłek do klientów. Dzięki współpracy z ABC Data, firmy mogą skupić się wyłącznie na prowadzeniu aktywnej sprzedaży.

Program partnerski 3D

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie partnerskim ABC Data, są proszone o kontakt:

Radosław Jankowski
Project and Implementation Manager
tel: +48 605 604 769
e-mail: [email protected]
www.abcdata.eu

Mariusz Sawicki
Business Unit Manager
tel.: +48 668249833
e-mail: [email protected]
www.abcdata.eu

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like