B9Creations - amerykański producent desktopowych drukarek 3D do żywic światłoutwardzalnych, zaprezentował największą drukarkę 3D w swojej ofercie - Core 6 Series MPro. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek wraz z jednostką do obróbki końcowej B9 CleanPro. Firma twierdzi, że Core 6 Series MPro ma na celu zaspokojenie potrzeb klientów, którzy wymagają większej przestrzeni projektowej, jednocześnie utrzymując ultra-wysoką rozdzielczość i dokładność, za które znane są platformy B9Creations.

Drukarka 3D posiada obszar roboczy na poziomie 192 x 108 x 304 mm i rozdzielczość mniejszą niż 40 µm. B9Creations opracował "zaawansowaną technologię", która zapewnia tolerancje równe lub przewyższające tradycyjne urządzenia do produkcji precyzyjnej, umożliwiając druk 3D na tym samym poziomie zdolności.

Jednostka czyszcząca B9 CleanPro firmy B9Creations jest przeznaczona do współpracy z Core 6 Series MPro, jak również innymi, fotopolimerowymi drukarkami 3D. CleanPro pozwala B9Creations poszerzyć swoją ofertę sprzętową i zapewnić kompleksowe rozwiązanie do obróbki końcowej dla swoich klientów. Urządzenie usuwa struktury podporowe i pozostałości z wydrukowanych części, tworząc gładkie i czyste powierzchnie.

Źródło: www.b9c.com

Poznaj sufity napinane

Portal COLORISED to kompleksowe źródło informacji, porad i inspiracji dla osób planujących remonty mieszkań, domów oraz wyposażania wnętrz. Znajdziesz na nim poradniki dotyczące wykończenia wnętrz: sufity napinane PVC, sufity napinane z tkanin, tapety, tapety z tkanin, oświetlenie LED, systemy oświetleniowe LED, podłogi, systemy ogrzewania i wielu innych.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like