CadXpert, polska firma zajmująca się dystrybucją rozwiązań z zakresu technologii addytywnych, postanowiła ponownie nawiązać współpracę ze znanym producentem oraz wydawcą gier komputerowych – CD Projekt Red.

Wcześniejszym przedmiotem kooperacji był uwielbiany i doceniany na całym świecie Wiedźmin. Gra opierająca swoją tematykę na cyklu książek Andrzeja Sapkowskiego okazała się wielkim sukcesem. W celu wypromowania Wiedźmina na jeszcze większą skalę oraz, co pewnie najważniejsze, dania szansy fanom produkcji do wzbogacenia swojej kolekcji o atrakcyjne gadżety, CD projekt wyposażyło swój sklep online przykładowo w figurki z wizerunkiem Geralta z Rivii. Ukazanie go jako japońskiego wojownika dokonano poprzez użycie drukarki 3D Formlabs Form 2. Dostarczeniem sprzętu zajął się CadXpert.

Niepodważalnym faktem jest to, że akcesoria związane z grami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a ich deweloper zyskuje bardzo na sprzedaży tego typu gadżetów. W związku z tym, CD Projekt Red ponownie zdecydował się na skorzystanie z druku 3D.

W mediach społecznościowych dystrybutora sprzętu do technologii addytywnej Formlabs pojawił się w ostatnim czasie wpis, z którego można wywnioskować, że prowadzony jest proces skanowania trójwymiarowego. Treść zamieszonej informacji wskazywałaby najprawdopodobniej na rozpoczęcie prac nad promocją gry Cyberpunk 2077, a podstawą do tego typu spekulacji może być zamieszczony we wpisie cytat Keanu Reeves, zaczerpnięty z zapowiedzi gry. Aktor został zaangażowany w projekt w celu udzielenia głosu oraz wyglądu jednej z postaci Cyberpunka.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Brak możliwości dodawania komenarzy

Może cię również zainteresować

Więcej w CadXpert