ATOS Tech Day to jednodniowe wydarzenie odbywające się w trzech lokalizacjach na świecie – w tym roku europejska edycja odbędzie się 26 września, 2019 w Braunschweig (Niemcy).

Podczas konferencji GOM zaprezentuje nową, specjalistyczną technologię stworzoną do szybkich procesów pomiarowych w przemyśle turbin gazowych. Uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się również z pomiarem nowej generacji, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i najnowszym rozwiązaniom programistycznym.

Innowacyjne technologie, globalne sieci powiązań i światowa konkurencja wymagają nowych rozwiązań we wszystkich branżach. W przypadku branży turbin gazowych, inteligentne procesy produkcyjne i najwyższe standardy jakościowe stanowią kluczowe kryterium konkurencyjności, a niezawodne, wysoce wydajne działania mają  krytyczny wpływ.

Udział w konferencji to niepowtarzalna okazja do zaktualizowania swojej wiedzy technologicznej, wymiany doświadczeń i pozyskania inspiracji dla swojego biznesu. GOM jako ekspert w dziedzinie metrologii 3D, oferuje przyszłościowe podejście do przepływu pracy dzięki najnowocześniejszej optycznej technologii skanowania i testowania 3D. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne na gom.com.

Wyłącznym dystrybutorem rozwiązań GOM w Polsce jest firma Lenso.

Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like