SMARTTECH3D, polski producent skanerów 3D przygotował specjalną ofertę, wpierająca branże edukacyjną w Polsce. Już w najbliższą środę, 29 kwietnia o godzinie 18.00 specjaliści z SMARTTECH3D, we współpracy z Centralnym Domem Technologii w Warszawie zorganizują webinar, skierowany dla nauczycielek i nauczycieli liceów oraz techników, a także wszystkich osób zainteresowanych technologią 3D.

Specjalnie z myślą o zdalnym programie nauczania SMARTTECH3D przygotował bezpłatny darmowy pakiet pozwalający na przeprowadzenie online demonstracji, a następnie lekcji zapoznającej uczniów z procesem skanowania 3D oraz inżynierii odwrotnej. Podczas webinaru zaprezentowane zostanie jak przygotować lekcje zapoznające uczniów z procesem skanowania 3D oraz inżynierią odwrotną.

Twórcy pragną umożliwić nauczycielom zachęcenie młodzieży do samodzielnego zgłębiania tajników wiedzy jak pozyskać i przygotować dane 3D, aby można było wydrukować je na drukarce 3D.  

Jak skorzystać z bezpłatnej oferty lekcji online? Podczas najbliższego webianru opowiedzą o tym Anna Wilczak i Piotr Wieczorek ze  SMARTTECH3D.

LINK DO ZAPISÓW NA WEBINAR
– 29.04.2020, GODZ. 18.00
Informacje Prasowe
Centrum Druku 3D - największy portal poświęcony technologiom przyrostowym w Polsce. Funkcjonujemy od stycznia 2013 r.

Comments are closed.

You may also like